דלג לתוכן המרכזי
Skip Navigation Linksדלתות שריונית > מגזין הדלתות> דלת כניסה מעוצבת ואיכותית לדירת המגורים

דלת כניסה מעוצבת ואיכותית לדירת המגורים

דלתות כניסה לדירות מגורים הן ברוב המוחלט של המקרים דלתות כנף המגיעות בגודל סטנדרטי של 80/200 ס"מ, התואם למעשה את גודל המפתח הסטנדרטי של כל דירות המגורים בישראל. ברוב המקרים, דלתות כניסה לדירות מגורים מיוצרות מפלדה והן מגיעות בעיצוב אחיד הנבחר על ידי הקבלן/יזם בפרויקט המגורים. יחד עם זאת, לרשות כל אחד ואחת מהדיירים במבנה המגורים עומדת האפשרות לשדרג את דלת הכניסה הסטנדרטית המוצעת להם על ידי הקבלן/יזם וזאת במסגרת רכישה ישירה של דלת כניסה מעוצבת ואיכותית מחברות ייצור ומשווקים שונים בענף הדלתות.

שדרוג חזית הכניסה לדירת המגוריםרכישת דלת כניסה מעוצבות ואיכותית תאפשר גם לכם לשדרג את חזית הכניסה לדירה, כאשר בשנים האחרונות מושם דגש על ההיבט העיצובי של דלתות כניסה מעוצבות ואיכותיות לדירות מגורים. בין יתר הדגמים המעוצבים של דלתות כניסה לדירות מגורים מהשנים האחרונות תוכלו למצוא דלתות פלדה עם ציפוי PVC בהדפסים מקוריים ומיוחדים, דלתות פלדה בשילוב פסי ניקל/אלומיניום לאורך או לרוחב הדלת, דלתות פלדה ברמת גימור של צביעה אלקטרוסטטית (צביעה בתנור) המאפשרת לכם לבחור את הגוון המועדף עליכם מתוך מניפת צבעים מרשימה, וזאת לצד דגמים של דלת כניסה לדירת המגורים בשילוב חלון מסורג בגוף הדלת או דלת כניסה עם חלון ויטרינה מזכוכית מחוסמת.

מה חשוב לבדוק כאשר רוכשים דלתות כניסה לדירות מגורים?רכישת דלת כניסה לדירת המגורים לא שונה במהותה מרכישת דלתות כניסה לבתים פרטיים, כאשר בין יתר הפרמטרים המרכזיים עליהם חשוב לשים דגש במסגרת הליך הרכישה תוכלו למצוא:

• זהות היצרן - רכישה של דלתות כניסה לדירות מגורים חשוב שתעשה באמצעות אחד מיצרני הדלתות הגדולים והמנוסים בישראל וזאת על מנת להבטיח לכם דלתות כניסה איכותיות המיוצרות מחומרי גלם איכותיים. • תנאי האחריות - בכל רכישה של דלתות כניסה לבית הפרטי או לדירת המגורים חשוב להתייחס לטיב האחריות המוענקת לכם במעמד הרכישה, גם ברמת היקף האחריות וגם ברמת משך האחריות. • רמת הבידוד התרמי והאקוסטי - דלתות כניסה לדירות המגורים חייבות לספק לכם רמת בידוד טובה עד גבוהה בכל הנוגע לבידוד התרמי והאקוסטי כאחד, וזאת לצורך הפחתת רעשים חיצוניים המגיעים מכיוון חדר המדרגות וגם לצורך חיסכון אנרגטי כתוצאה מבידוד חום/קור. חומרי המילוי של הדלת הם אלו המשפיעים במידה ניכרת על רמת הבידוד התרמי והאקוסטי. • היצע הדגמים העיצובים - רכישת דלת כניסה מעוצבת ואיכותית לדירת המגורים מומלץ שתעשה באמצעות חברות ייצור מובילות המאפשרות לכם ליהנות מהיצע גדול של דגמים עיצובים המתחדש מעת לעת. • מנגנוני הנעילה - גם דלתות כניסה מעוצבות לדירות המגורים הן בראש ובראשונה אמצעי מיגון ובטיחות, ולכן, חשוב לבדוק את סוג ואיכות מנגנוני הנעילה המוטמעים בגוף הדלת. כיום, תוכלו למצוא צילינדר עם מנגנון השמדה עצמית בעת ניסיונות פריצה של דלת הכניסה.

השוואת מחירים בדרך לרכישת דלתות כניסה מעוצבות לדירות מגוריםבדומה לכל מוצר משמעותי אחר לסביבת המגורים, גם רכישה של דלת כניסה מומלץ שתעשה לאחר סקר השוואת מחירים בין מספר חברות ייצור ומשווקים. דלתות כניסה סטנדרטיות לדירות המגורים משווקות במחירים של החל מ-3,000 ₪ וככל שהדגם העיצובי של הדלת ייחודי יותר כך המחיר מטפס כלפי מעלה. דלת כניסה מעוצבת ואיכותית לדירת יכולה להגיע גם לאזור ה-8,000 ואפילו 10,000 ₪, וזאת בהתאם לאיכות הדלת והמפרט הטכני שלה. סקר השוואתי בין מספר משווקים ויצרנים יאפשר גם לכם לבחור את הדלת המשתלמת ביותר עבורכם מבלי לוותר על איכויות הדלת הנדרשות.

כמו כן, חשוב לציין את העובדה שחברות ייצור גדולות ומובילות בענף, מאפשרות לכם ליהנות גם ממכירת דלתות במבצע על דגמים מעוצבים שונים של דלתות הכניסה לדירות מגורים. מבצעים אלו מתקיימים לאורך כל ימות השנה ובמסגרתם תוכלו לרכוש דלת כניסה מעוצבת במחיר אטרקטיבי במיוחד - כולל אחריות יצרן. מבצעי המכירות השונים של חברות הייצור המובילות, מתקיימים בין היתר במסגרת השקה של דגמי עיצוב חדשים או במסגרת חיסול מלאי של קולקציית דגמים משנים קודמות. כך או אחרת, מומלץ לכם לבדוק את המבצעים השונים המתקיימים לאורך כל ימות השנה אם אתם מחפשים אחר דלת כניסה מעוצבות ואיכותית במחיר משתלם ואטרקטיבי במיוחד.