דלג לתוכן המרכזי
Skip Navigation Linksדלתות שריונית > מגזין הדלתות> מה חשוב לבדוק כאשר רוכשים דלתות כניסה מעוצבות?

מה חשוב לבדוק כאשר רוכשים דלתות כניסה מעוצבות?

דלתות כניסה מעוצבות הן הגדרה כוללת לכל סוגי דלתות הכניסה המשלבות בתוכן אלמנטים עיצוביים כאלו ואחרים המשדרגים את נראות הדלת ותורמים ליצירת מראה עיצובי כבר בפתח הכניסה לסביבת המגורים. במהלך השנים האחרונות, הקהל הישראלי מקדיש מחשבה רבה לבחירת דלת הכניסה שתעטר את הכניסה לביתו, כאשר חברות הייצור המובילות העוסקות בהליכי פיתוח, תכנון וייצור של דלתות כניסה, משקיעות משאבים רבים לצורך פיתוח דגמים חדשים של דלתות כניסה מעוצבות באופן תדיר לאורך כל ימות השנה.

דגמים מובילים של דלתות כניסה מעוצבותבין יתר הדגמים המיוצרים על ידי החברות המובילות בקטגוריית דלתות כניסה מעוצבות תוכלו למצוא עשרות דגמים של דלתות פלדה דקורטיביות בהן משולבים חומרי גלם שונים כגון: זכוכית, אלומיניום, פח פלדה וכדומה, וזאת לצד דגמים של דלתות פלדה המגיעות בגימור צביעה בתנור. כמו כן, ברשימת הדגמים המובילים מהשנים האחרונות תוכלו למצוא דלתות פלדה המגיעות עם פרופיל חיפוי דמוי עץ.

את סוגי הדגמים השונים של דלתות הכניסה המעוצבות, תוכלו למצוא בכל גודל אפשרי, החל מגודל סטנדרטי של דלת כניסה לדירת מגורים, דרך דלתות בגדול מיוחד לבתים פרטיים ועד לדלתות כניסה גדולות ומרשימות המשמשות לצרכי התקנת דלתות כנף וחצי, דלתות שתי כנפיים ודלתות כניסה בהתקנה מיושרת עם קיר החזית (קו אפס).

דלתות כניסה מעוצבות המיוצרות מפלדה - כל האפשרויותכיום, תוכלו ליהנות מהיצע הולך וגדל של דלתות כניסה מעוצבות המיוצרות מפלדה. דלתות אלו ניתנות לעיצובים מיוחדים הודות לטכנולוגיות ייצור מתקדמות המאפשרות בין היתר יצירת דלתות פלדה במראה עתיק בשילוב אלמנטים דקורטיביים, דלתות פלדה המשלבות בתוכן חלון מסורג, דלתות פלדה בציפוי PVC עם הדפסים מרהיבים ודלתות פלדה בצביעה אלקטרוסטטית במבחר עשיר של גוונים. אפשרויות אלו פותחות עוברכם דלת לעולם שלם של עיצובים, דבר ההופך את בחירת הסגנון העיצוב של דלת הכניסה למורכבת יותר ומאתגרת יותר עבורכם. אך בנוסף לבחירת הסגנון העיצובי של הדלת, קיימים מספר פרמטרים חשובים לבחירת דלתות כניסה מעוצבות.

רכישת דלתות כניסה מעוצבות - מה חשוב לבדוק?כאשר רוכשים דלת כניסה מעוצבת בסגנון כזה או אחר, קיימת חשיבות רבה לבדיקת איכות הדלת בהתאם למספר פרמטרים מרכזיים וביניכם:

• תקן ISO 2000-9001- תקן זה מבטיח לכם כי מעבר ליוקרה העיצובית של הדלת, בהליך הייצור של הדלת הושם דגש על בטיחות. • רמת הבידוד התרמי והאקוסטי של הדלת - דלתות פלדה מעוצבות המשמשות כדלתות כניסה מגיעות עם סוגי מילויים שונים, כאשר סוג המילוי משפיע במידה ניכרת על רמת הבידוד התרמי והאקוסטי של הדלת. סוגי המילויים המומלצים ביותר להשגת רמת בידוד תרמי גבוהה ורמת בידוד אקוסטי גבוהה כוללים מילוי צמר זכוכית ו/או פוליאוריטן מוקצף. • איכות מנגנוני הנעילה - דלתות כניסה הן בראש ובראשונה אמצעי מיגון ובטיחות לסביבת המגורים, ולכן, מעבר להיבט העיצובי של הדלת, חשוב להתייחס לאיכות מנגנוני הנעילה המוטמעים בגוף הדלת, כיום, תוכלו ליהנות מהיצע איכותי של מנעולים המגיעים עם בריחים בקוטר 14 מ"מ ועומק חדירה למשקוף על 25 מ"מ. כמו כן, תוכלו למצוא מגן צילינדר המגיע עם מנגנון השמדה עצמית בעת ניסיונות פריצה. • זהות היצרן והמשווק - אחד מהנושאים המרכזיים ביותר בבחירת דלתות כניסה מעוצבות הוא נושא זהותו של היצרן והמשווק. ברוב המוחלט של המקרים, מומלץ לרכוש דלתות כניסה מיצרני דלתות מובילים בענף ובכך להבטיח לעצמכם שקט נפשי בכל הנוגע לנושא איכויות הדלת, מנגנוני הנעילה, וכמובן, נושא האחריות. • אחריות יצרן - נושא מרכזי נוסף ברכישת דלתות כניסה מעוצבות הוא נושא האחריות המוצעת לכם במעמד הרכישה, היקף ומשך האחריות.

ומה בנוגע לעלות הכספית?דלתות כניסה מעוצבות משווקות בתעריפים שונים של החל מ-5,000 ₪ לדלתות כניסה בגודל סטנדרטי ועד סדר גודל של 12,000 ₪ וזאת בהתאם לגודל הדלת, שיטת ההתקנה ופרמטרים נוספים המשפיעים באופן ישיר ועקיף על עלויות התכנון, העיצוב והייצור של הדלת. יחד עם זאת, לאורך כל ימות השנה, תוכלו ליהנות ממבצעי מכירות המתקיימים על ידי חברות הייצור הגדולות, במסגרתם עומדים לרשותכם דלתות כניסה מעוצבות ומרשימות במחירים סופר מיוחדים לרגל השקת קולקציה חדשה, חיסול מלאי קולקציות ישנות וכדומה.