דלג לתוכן המרכזי
Skip Navigation Linksדלתות שריונית > מגזין הדלתות> דלתות כניסה - כרטיס ביקור יוקרתי ואיכותי לבית שלכם

דלתות כניסה - כרטיס ביקור יוקרתי ואיכותי לבית שלכם

"שריונית חסם" הינה חברת ייצור הדלתות המובילות בישראל ולא בכדי. אנו מתפארים בוותק של 30 שנה, בייצור מגוון דלתות איכות, העומדות בסטנדרטים גבוהים וקפדניים ובתקנים הישראליים והאירופים. דלתות כניסה מיועדות לשמש אתכם לאורך זמן ועליהן לשלב פרקטיקה, איכות ברמה גבוהה ואסתטיקה מוקפדת. בסופו של דבר, כאמור, דלת הכניסה שלכם היא בבחינת כרטיס הביקור שלכם לבית או למשרד.

 

דלתות כניסה במגוון סגנונות עיצוב:

"שריונית חסם" מייצרות מגוון עשיר של דלתות כניסה ללקוחות פרטיים ועסקיים, כאשר הייחוד של דלתות אלה הוא במגוון העיצובים והדוגמאות העומדים לבחירתכם. " שריונית חסם" מייצרות דלתות כניסה מעוצבות, מרשימות ומיוחדות, המשלבות בעיצובן חלונות מסורגים, יציקות דקורציה מקוריות, מגוון של ידיות ועוד. לכל דלת העיצוב והסגנון שלה. אנו מייצרים דלתות בסגנון מודרני המעוצב על טהרת הקווים הישרים ונקיים, ודלתות בסגנון מיושן- עתיק, המשלב בעיצובו קווים מעוגלים או מגולפים.

 

מה מיוחד בתעשיית ייצור " שריונית חסם"?

אחד היתרונות המשמעותיים של הדלתות שלנו הוא באיכות חומרי הגלם ואיכות העבודה. דלתות כניסה אלה עשויות פלדה איכותית בעלת עמידות גבוהה בשינויי אקלים וטמפרטורה. פלדה זו אינה מחלידה ואינה משנה את צבעה. מילוי הדלת מכיל פוליסטירן דחוס / מוקצף או צמר סלעים בהתאם לסוג הדלת. חומרים אלה מספקים בידוד תרמי ואקוסטי. תחתית הדלת מצוידת במברשת המונעת כניסה של לכלוך ואבק מפתח הכניסה. מנעול הדלת הינו בן ארבעה בריחים, ועומד בתקנות התכנון והבניה וברישות התקן הישראלי. מנעולים אלו מצוידים במנגנון תגבור. מגן הצילינדר בעל מנגנון השמדה עצמית, עשוי יציקת פלדה וכולל דסקית מסתובבת להגנה בפני קידוח הצילינדר. "שריונית חסם" משלבות בייצור דלתות הכניסה בטיחות, עמידות גבוהה, פרקטיות ואסתטיקה.