דלג לתוכן המרכזי
Skip Navigation Linksדלתות שריונית > מגזין הדלתות> 5 נושאים שחשוב לבדוק כאשר רוכשים דלתות פנים במבצע


מבצע כזה או אחר על דלתות פנים הוא ללא ספק הזדמנות מצוינת עבורכם לחדש את סביבת המגורים ו/או לרכוש דלתות פנים איכותיות במחירים מצוינים רגע לפני הכניסה לסביבת המגורים החדשה. יחד עם זאת, כאשר רוכשים דלתות פנים במבצע חשוב להתייחס למספר נושאים מרכזיים העשויים להעיד האם מדובר במבצע מכירות באמת משתלם או במחירים נמוכים שהם פועל יוצא של איכות ירודה.

איזה סוגי מבצעים מתקיימים על דלתות פנים?כאשר מדברים על דלתות פנים במבצע מדברים על מספר סוגי מבצעים עיקריים הרלוונטיים לענף הדלתות, וביניהם: מבצעי הטבת מחיר על כמות במסגרתם המשווק מעניק לכם מחיר אטרקטיבי על רכישה כמותית של דלתות, מבצעי השקה במסגרתם היצרן או המשווק מציעים לכם דלתות פנים מקולקציה חדשה במחירים סופר אטרקטיביים לתקופה מוגבלת בזמן, מבצעי חיסול מלאי במסגרתם תוכלו לרכוש דלתות פנים מקולקציה קודמת במחירים מצוינים ומבצעים עונתיים במסגרתם יצרני/משווקי הדלתות מחליטים לצאת במבצע חסר תקדים בתקופה כזו או אחרת של השנה.

חמישה נושאים מרכזיים לרכישת דלתות פנים במבצעכאשר רוכשים דלתות פנים במבצע מכירות כזה או אחר מאחד מסוגי המבצעים המופיעים לעיל, חשוב להתייחס לחמישה נושאים עיקריים, וביניהם:

1. זהות היצרן - רכישה של דלתות פנים במבצע מומלץ שתעשה אך ורק במסגרת מבצעי מכירות המוצעים לכם על ידי חברות ייצור מנוסות ובעלות מוניטין רב בענף, וזאת על מנת להימנע ממצבים בהם רכשתם דלתות פנים באיכות ירודה במחירים נוחים. רכישת דלתות פנים במבצע באמצעות חברות ייצור מובילות ואמינות, תבטיח לכם דלתות פנים איכותיות המיוצרות בהתאם לסטנדרטים הגבוהים ביותר בענף.

2. אחריות יצרן/משווק - כאשר מציעים לכם לרכוש דלתות פנים במצבע מכירות אטרקטיבי במיוחד אך ללא תעודת אחריות במעמד הרכישה, הדבר אמור להדליק אצלם נורות אדומות בכל הנוגע לאיכויות הדלתות אותן תרכשו. 3. בדקו מהי העלות הממוצעת של הדלת אצל מספר משווקים - על מנת לבדוק האם מדובר במבצע מכירות אטרקטיבי באמת, מומלץ לקיים סקר השוואתי בין מספר יצרנים/משווקים בהתאם לסוג דלתות הפנים המוצעות לכם במסגרת המבצע. במידה ומדובר בפער משמעותי במחיר או בפערי איכות בכל הנוגע למפרט הדלת, הרי שמדובר במבצע מכירות אטרקטיבי ומשתלם עבורכם.

4. איכויות הדלת - גם דלתות פנים במבצע מכירות כזה או אחר, חייבות להיות מותאמות לצרכי השימוש שלכם, ולכן, חשוב לבחון את איכויות הדלת בהתאם לפרמטרים מרכזיים כגון: רמת בידוד תרמי ואקוסטי של הדלת, עמידות הדלת בפני מים ומזיקים שונים בסביבת המגורים, עמידות חומר הגלם ממנו מיוצרת הדלת לאורך זמן, משקל הדלת ופרמטרים נוספים החשובים לכם.

5. תנאי המבצע והאותיות הקטנות - משווקי דלתות עושים שימוש בגימיקים כאלו ואחרים על מנת לעורר תשומת לב למבצע מכירות כזה או אחר אותו הם מקיימים, ולכן, חשוב לבדוק היטב את תנאי המבצע ואת האותיות הקטנות לגביו.

הפקדה יתרה על כל אחד מהנושאים המופיעים לעיל, תאפשר גם לכם לדעת מתי מדובר במבצע מכירות אטרקטיבי במיוחד ומתי מדובר בסתם מבצע שרק נועד לייצר עניין בקרב קהל הלקוחות.

דלתות פנים - מה משפיע על המחיר?גם כאשר מדברים על רכישת דלתות פנים במבצע מכירות כזה או אחר, מדברים על תעריפים שונים הנקבעים בהתאם למספר פרמטרים מרכזיים המשפיעים על המחיר הממוצע של הדלת ללא קשר למבצע. ברשימת הפרמטרים המשפיעים על מחירי דלתות פנים תוכלו למצוא את הנושאים הבאים:

גודל הדלת – דלת פנים סטנדרטית מגיעה בגודל של 206 ס"מ גובה ו-60 עד 90 ס"מ רוחב, כאשר כל שינוי במידות הגובה והרוחב עשוי להשפיע על המחיר. חומרי הגלם מהם מיוצרת הדלת - הגורם העיקרי המשפיע על עלות הדלת מלכתחילה הוא חומר הגלם ממנו היא מיוצרת. חומרי הציפוי והמילוי של הדלת - פרמטר מרכזי נוסף המשפיע על עלותן של דלתות פנים, כאשר חומרי המילוי והציפוי משפיעים במידה ניכרת גם על רמת הבידוד התרמי והאקוסטי של הדלת. סוג הדלת ושטית התקנתה - אחד מהפרמטרים המרכזיים המשפיעים על עלות הדלת, כאשר בין יתר סוגי הדלתות למטרות פנים תוכלו למצוא: דלתות כנף, דלתות כנף וחצי, דלתות שתי כנפיים, דלתות הזזה ודלתות בשיטת התקנה קו אפס.