דלג לתוכן המרכזי
Skip Navigation Linksדלתות שריונית > מגזין הדלתות> דלתות מעוצבות לסביבת המגורים


דלתות מעוצבות הן הגדרה כוללת לכל סוגי הדלתות המתאפיינות בעיצוב מושקע לסביבת המגורים, לרבות, דלתות חוץ מעוצבות לצד דגמים מעוצבים של דלתות פנים. הבחירה בדלתות חוץ מעוצבות או בדלתות פנים מעוצבות, חייבת להיעשות בהתאם למספר מאפיינים כלליים של הדלת וזאת מעבר לסגנון העיצובי המועדף עליכם. בשורות הבאות נציג לכם מספר דגשים עיקריים לבחירת דלת חוץ מעוצבת ובחירת דלתות פנים מעוצבות.

דלתות חוץ מעוצבות - מה חשוב לבדוק?דלתות מעוצבות המיועדות לכניסת הבית הפרטי או דירת המגורים הן דלתות שמעבר למימד העיצובי שלהן חייבות לספק לכם מנגנוני הגנה על מנת להגן על סביבת המגורים מפני פריצות, ולכן, הפרמטר המרכזי הראשון לבחירת דלת חוץ מעוצבת הוא נושא חומר הגלם ממנו מיוצרת הדלת ומנגנוני ההגנה הנלווים אליה. ברוב המקרים, מומלץ לבחור בדלת פלדה המגיעה עם מנעול הגנה משופר הכולל מספר בריחים, כאשר בדגמים המשודרגים יותר תוכלו למצוא מגן צילינדר בעל מנגנון השמדה עצמית במהלך ניסיונות פריצה. פרמטר נוסף לבחירת דלתות חוץ מעוצבות קשור למבנה הדלת וגדולה, כאשר דלתות החוץ המעוצבות מגיעות בשלוש מידות עיקריות המותאמות לגודל מפתח במידה סטנדרטית, גודל מפתח במידה של דלת וחצי וגודל מפתח במידה של דלת כפולה.

בהיבט העיצובי, תוכלו למצוא היצע הולך וגדל של דלתות חוץ מעוצבות המגיעות בסגנונות עיצוב שונים מסגנון קלאסי ואלגנטי, דרך הסגנון הכפרי ועד לסגנון המודרני יוקרתי.

דלתות פנים מעוצבות - מה חשוב לבדוק?רכישת דלתות מעצבות לחלל הפנים של סביבת המגורים, מומלץ וחשוב שתעשה בהתאם למספר דגשים מקצועיים כגון: רמת הבידוד התרמי של הדלת ועמידותה מפני לחות ומים, רמת הבידוד האקוסטי של הדלת, המשקל הכולל של הדלת, אופן התקנתה ונוחות תפעולה. ברוב המקרים, מומלץ לרכוש דלתות פנים המיוצרות ממתכת המספקת גם בידוד תרמי ואקוסטי ברמה גבוהה, גם משקל נמוך וגם עמידות גבוהה בפני סימני שחיקה ובלאי לאורך זמן. דלתות מעוצבות לחלל הפנים מגיעות כיום במגוון רחב של דגמי עיצוב שונים כאשר צביעת הדלתות מיושמת בשיטה האלקטרוססטית המאפשרת לכם ליהנות ממגוון רחב של גוונים לבחירה אישית. מעבר לכך, מומלץ להתייחס לגודל הדלת, כאשר בין יתר סוגי דלתות הפנים לסביבת המגורים תוכלו למצוא דלתות כנף בגודל סטנדרטי, דלתות כנף כפולה למפתחי כניסה גדולים וזאת לצד דלתות הזזה בשתי שיטות התקנה: התקנה עילית והתקנה לתוך כיס מובנה בקיר.

חשוב לדעת: במעמד רכישת דלתות חוץ ופנים כאחד, חשוב לבדוק את נושא האחריות המוצעת לכם על ידי היצרן/משווק, וזאת הסיבה שאת רכישת הדלתות מומלץ לבצע בבתי עסק מוכרים ובעלי מוניטין בתחום ייצור הדלתות.

דלתות מעוצבות - הטרנדים המובילים לשנת 2022ברשימת הטרנדים העיצוביים של דלתות פנים וחוץ לשנת 2022 תוכלו למצוא עשרות דגמים עיצוביים שהם המשך ישיר של הטרנדים הבולטים מהשנים האחרונות וביניהם:

• דלת מעוצבת בצביעה אלקטרוסטטית - מבחר עשיר וגדול של גוונים המאפשר לכם לבחור גוון לכל דלת פנים או לבחור בגוון אחיד לכל דלתות הפנים

• דלתות מעוצבות בשילוב פסי אלומיניום לרוחב או לאורך

• דלתות פסים מובנים לרוחב

• דלת פנים חלקה עם חלון צר וארוך

• דלתות חוץ מעוצבות עם 4 עד 6 פסי אלומיניום בהתאם לגובה הדלת

• דלת מעוצבת בסגנון הבאוהוס בשילוב חלון זכוכית מחוסמת שמסביבו מסגרת אלומיניום וסורג אלגנטי בקווים ישרים

וזאת לצד דגמי עיצוב נוספים המאפשרים לכם ליהנות מדלתות פנים ודלתות חוץ מעוצבות.

חשוב לדעת: ההיצע ההולך וגדל של דגמי דלתות מעוצבות לכניסה או לחלל הפנים, מאשפר לכל אחד ואחת מביניכם לבחור את הסגנון העיצובי המועדף עליו, כאשר בין יתר סגנונות העיצוב השונים תוכלו למצוא דלתות פנים מעוצבות בסגנון מודרני או קלאסי, דלתות חוץ מעוצבות בסגנון כפרי, קלאסי או מודרני וסגנונות עיצוב נוספים בהתאם להעדפות העיצוב שלכם. רכישת דלתות מעוצבות (חוץ ופנים כאחד) מיועדת גם לאילו מביניכם הנכנסים לביתם החדש וגם לאילו מביניכם המעוניינים לשדרג את סביבת המגורים הנוכחית, כאשר בחירה נכונה של דלת פנים מעוצבות ולדת חוץ יוקרתית יכולה לעשות את ההבדל עבורכם ובגדול! לצפייה בקולקציית דלתות מעוצבות לשנת 2022 בקטגוריית דלתות פנים ודלתות חוץ בקרו באתר שלנו ובחרו לעצמכם את העיצוב המועדף עליכם ביותר.