דלג לתוכן המרכזי
Skip Navigation Linksדלתות שריונית > מגזין הדלתות> חמישה מאפיינים מרכזיים של דלתות פנים מודרניות


דלתות פנים מודרניות הן הגדרה כוללת לכל סוגי דלתות המיועדות לחלל הפנים בסביבת המגורים המודרנית, החל מדלתות כנף ועד דלתות הזזה לתוך כיס ייעודי בקיר. דלתות אלו ניתנות להתאמה עיצובית לכל סביבת מגורים בהתאם לקו העיצובי המועדף על הלקוח, כאשר בחירת הסגנון העיצובי מתאפשרת מתוך עשרות דגמי דלת פנים.

דלת פנים מודרנית - מה מייחד ומאפיין אותה?כל דלת פנים מודרנית מתאפיינת בחמישה אלמנטים מרכזיים וביניהם:

• חומר הגלם ממנו מיוצרת הדלת - דלתות פנים מודרניות מיוצרות אומנם מחומרי גלם שונים, אך חומר הגלם האידיאלי ביותר הוא פלדה קלה המגיעה בעוביים שונים. חומר גלם זה מקנה לדלתות הפנים מגוון רחב של יתרונות עליהם נדבר בהמשך, כאשר אחד מהם טמון בעובדה שמדובר בדלתות בעלות עמידות גבוהה מצד אחד ומשקל נמוך מצד שני.

• בידוד תרמי ברמה גבוהה - דלת פנים מודרנית המיוצרת מפלדה קלה מתאפיינת בין היתר ברמת בידוד תרמי מעולה, כאשר גוף הדלת אינו מושפע מתנאי הסביבה ואינו סופג לחות, דבר ההופך את הדלת לדלת פנים אידיאלית לחדרים רטובים.

• בידוד אקוסטי מעולה - מאפיין מרכזי נוסף של דלת פנים מודרנית טמון בעובדה שמדובר בדלת פנים המספקת רמה גבוהה של בידוד קולי. עובדה זו הופכת את דלתות הפנים המודרניות לדלתות אידיאליות לחללים בהם קיימת חשיבות רבה לנטרול רעשי סביבה ורקע המגיעים מתוך סביבת המגורים.

• מגוון רחב של דגמים עיצובים - דלתות פנים המיוצרות מפלדה קלה ניתנות לצביעה אלקטרוסטטית (צביעה בתנור) דבר המאפשר לכם ליהנות מהיצע מרשים של דגמים עיצובים היכולים להתאים לכל קו עיצובי כזה או אחר של סביבת המגורים. כמו כן, תוכלו למצוא דגמי דלתות פנים המגיעות עם פסי אלומיניום לאורך או לרוחב וזאת לצד דגמי דלתות המגיעות עם חלון עליון.

• קלות ונוחות להתקנה ותפעול – דלתות מודרניות ניתנות להתקנת "הלבשה" על גבי משקוף בנייה מגולוון או משקוף הלבשה בציפוי PVC. ההתקנה הנוחה מתייחסת לכל סוגי הדלתות, לרבות, דלתות כנף ודלתות הזזה כאשר המשקל הנמוך יחסית של הדלת מאפשר נוחות תפעולית בכל רגע ולכל אחד ואחת מבני המשפחה.

רכישת דלתות פנים מודרניות - היכן הכי מומלץ ?רכישה של דלתות פנים מודרניות מומלץ שתעשה אך ורק באמצעות בתי עסק העוסקים ומתמחים בהליכי תכנון, עיצוב, ייצור ושיווק של דלתות פנים, וזאת על מנת לאפשר לכם ליהנות ממספר יתרונות מרכזיים בתהליך הרכישה וביניהם: היצע גדול של דגמים עיצובים דלתות פנים איכותיות העומדות בכל דרישות התקן הישראלי דלתות פנים העוברות תהליכי בקרת איכות לאורך כל שלבי הייצור וכמובן, אחריות מלאה על מרכיבי הדלת ועל ההובלה וההתקנה במידה והיא בוצעה על ידי המשווק. חשוב לזכור: רכישת דלתות פנים נעשית ברוב המקרים במסגרת רכישה כמותית של מספר דלתות הנחוצות לכם לכל אחד מחדרי הבית/משרד, ולכן, מומלץ לבצע סקר השוואתי בין מספר חברות מובילות העוסקות בענף הדלתות. במסגרת הסקר ההשוואתי חשוב לשים לב לאיכויות כל אחד מהמאפיינים המופיעים לעיל ולמחיר המוצע לכם במסגרת רכישה כמותית של מספר דלתות פנים.

דלתות פנים מודרניות - טרנדים עיצובייםדלת פנים מודרנית היא בראש ובראשונה דלת פנים מעוצבת המעניקה מימד עיצובי נוסף לסביבת המגורים, כאשר דגמי העיצוב השונים המוצעים לכם כיום, מתכתבים עם הטרנדים האחרונים בעולמות עיצוב הפנים, בהם מושם דגש על קו עיצוב נקי ואלגנטי. בין יתר הדגמים הטרנדים של דלתות פנים מודרניות מהשנים האחרונות תוכלו למצוא: דלתות פנים המגיעות עם פאנל מסגרת, דלת פנים עם פסי ניקל לאורך או לרוחב, דלת פנים בצבע מגורען/טקסטורה עם פסי ניקל לרוחב או לאורך הדלת ודגמים עיצובים נוספים במסגרתם תוכלו לבחור את גוון הדלת בהתאם למניפת הצבעים המוצעת לכם. חשוב לציין שבכל חברות הדלתות המובילות, מושם דגש על פיתוח דגמים עיצובים חדשים ושדרוג דגמים עיצובים הזוכים לפופולאריות רבה בקרב קהל הצרכנים. עובדה זו מאפשרת לכם ליהנות מקולקציה חדשה של דלתות פנים מודרניות אחת למספר חודשים. לצפייה בקטלוג דלתות פנים איכותיות ומודרניות לשנת 2021 בקרו באתר שלנו, התרשמו מההיצע של הדגמים העיצובים ובחרו לעצמכם דלת פנים מודרניות ומעוצבת.