דלג לתוכן המרכזי
Skip Navigation Linksדלתות שריונית > מגזין הדלתות> 10 דברים שחשוב לבדוק כאשר רוכשים דלתות זולות


רכישת דלתות זולות מתאפשרת גם במסגרת מבצעי מכירות כאלו ואחרים המוצעים לכם על ידי יצרני הדלתות המובילות בתחום וגם במסגרת רכישת דלתות פחות איכותיות ממשווק כזה או אחר. בשני המקרים, רכישת דלתות במחיר מוזל ממחירי השוק, מחייבת אתכם לבדוק מספר נושאים מקדימים על מנת להבטיח לעצמכם רכישה כדאית ומשתלמת גם במחיר וגם בכל הנוגע לאיכות הדלתות.

מאפייני הדלת - מה חשוב חשוב לבדוק ?רכישת דלתות באופן כללי ורכישת דלתות זולות בפרט, מומלץ שתעשה לאחר בדיקה מקדימה מצדכם בנוגע למאפייני הדלת, וזאת ללא קשר למחיר הנקוב על הדלת אותה אתם מעוניינים לרכוש, כאשר ברשימת המאפיינים נכללים חמשת הנושאים הבאים:

1. חומר הגלם ממנו מיוצרת הדלת - ענף הדלתות מסווג לשני סוגי דלתות עיקריים, דלתות חוץ המיועדות למפתח הכניסה לסביבת המגורים ודלתות פנים המיועדות לכל אחד מחדרי הבית/הדירה/משרד. דלתות איכותיות לכניסה מיוצרות מפלדה המספקת מיגון מיטבי ואילו דלתות הפנים מיוצרות מחומרי גלם שונים שלכל אחד מהם יתרונות וחסרונות משלו. בשלב זה חשוב לציין שדלתות פחות איכותיות הן הגדרה כוללת לכל סוגי הדלתות המיוצרות מחומרי גלם פחות עמידים לאורך זמן.

2. רמת הבידוד התרמי של הדלת - דלתות פנים וחוץ מומלץ שיהיו בעלות רמה גבוהה של בידוד תרמי וזאת על מנת למנוע נזקים כאלו ואחרים לדלת במגע עם מים ותנאי לחות. דלתות נגד מים הן דלתות פנים אידיאליות לחדרים רטובים והם מונעים את התנפחות הדלת לאורך זמן.

3. משקל הדלת - משקלה של הדלת נקבע בין היתר בהתאם לחומר הגלם ממנו היא מיוצרת וגודלה, כאשר ברכישת דלתות חוץ קיימת חשיבות לדלת מאסיבית וכבדה יחסית ואילו ברכישת דלתות פנים קיימת חשיבות למשקל קל המאפשר פתיחה וסגירה של הדלת על ידי כל אחד מבני המשפחה.

4. איכות מנגנוני הנעילה - מנגנוני הנעילה נועדו לאפשר פתיחה וסגירה בטוחה ואיכותם נקבעת בהתאם לסוג הבריח, חומרי הגלם ממנו מיוצר המנגנון ואופן נעילתו.

5. רמת הבידוד האקוסטי של הדלת - דלתות חוץ ופנים נועדו לבודד את רעשי הסביבה ולכן מומלץ לבדוק את איכויות הבידוד של הדלת בהתאם לצרכי האקוסטיקה הנחוצים לכם.

מעבר לכך, מומלץ להתייחס לסגנון העיצובי של דלת החוץ או דלתות הפנים אותן אתם מעוניינים לרכוש.

מאפייני הרכישה - מה חשוב לבדוק?כפי שציינו למעלה, רכישת דלתות זולות יכולה להיעשות גם במסגרת מבצעי מכירות מיוחדים המתקיימים על ידי חברות מובילות בתחום ייצור ושיווק דלתות וגם באמצעות משווקים לא מוכרים המוכרים בדרך כלל דלתות פחות איכותיות. כפועל יוצא מכך, במהלך רכישת דלתות זולות חשוב לשים דגש על מספר מאפייני רכישה כגון:

1. זהות המשווק - ברוב המקרים, מומלץ לרכוש ממשווק דלתות מוכר וידוע, דבר היכול להעיד על המוניטין לו הוא זוכה ועל איכות דלתות הפנים או דלתות הכניסה אותן הוא משווק.

2. היקף השירותים המוצעים לכם על ידי המשווק - משווקי דלתות פנים וכניסה מובילים בתחומם מאפשרים לכם להסתייע במגוון רחב של שירותים מקצועיים כגון: שירותי ייעוץ בכל הנוגע לבחירת הסגנון העיצובי של הדלת, שירותי הובלה והתקנה בבית הלקוח ועוד.

3. אחריות - רכישת דלתות חוץ או דלתות פנים איכותיות מחייבת אתכם להתייחס לנושא האחריות המוצעת לכם במעמד הרכישה ובעיקר במקרים בהם מדובר ברכישת דלתות זולות. במסגרת האחריות המוצעת לכם חשוב להתייחס לתנאי האחריות ותקופת האחריות, וכמו כן, להיקף האחריות במידה והתקנת הדלתות בוצעה על ידי מתקיני דלתות מטעם המשווק.

4. מלאי זמין לאספקה מיידית - מלאי זמין אצל המשווק מאפשר לכם ליהנות מאספקה מיידית של הדלתות אותן רכשתם ללא עיכובים וללא דחיות, כאשר כל עיכוב או דחייה מעבר למועד האספקה שנקבע ביניכם לבין הספק אמור להדליק אצלכם "נורה אדומה" בנוגע לאמינותו של הספק.

5. הסיבה בגינה הדלת מוצעת לכם במחיר מוזל ממחירי השוק - רכישת דלתות זולות מומלץ שתעשה במסגרת מבצעי מכירות כאלו ואחרים המתקיימים על ידי משווקי הדלתות הגדולים והמוכרים יותר, וזאת על מנת להימנע מרכישת דלתות המיוצרות מחומרי גלם נחותים ולא איכותיים.

לצפייה בקטלוג דלתות במחירים אטרקטיביים בקרו באתר שלנו ובחרו לעצמכם דלתות פנים או כניסה איכותיות במחיר מיוחד!