דלג לתוכן המרכזי
Skip Navigation Linksדלתות שריונית > מגזין הדלתות> דלת כניסה מעוצבת לדירת המגורים


נכנסים לדירת מגורים חדשה? רוצים לשדרג את הכניסה לדירת המגורים? זה הזמן לדעת הכול על דלתות כניסה מעוצבות לדירות מגורים.

כאשר מדברים על דלתות כניסה מעוצבות, מדברים בעיקר על דלתות כניסה המיועדות לבתים פרטיים בהם ניתן להתקין מגוון רחב של דלתות כניסה בגדלים שונים, לרבות, דלתות כנף בגודל לא סטנדרטי, דלתות כנף וחצי ודלתות כניסה שתי כנפיים. מנגד, התקנה של דלת כניסה לדירת מגורים נעשית בהתאם לגודל מפתח כניסה סטנדרטי של 200/80 ס"מ, כאשר דלתות הכניסה המותקנות במבני מגורים חדשים הן דלתות כניסה מפלדה המגיעות בעיצוב אחיד לכל דירות המגורים בבניין.

דלתות כניסה מעוצבות לדירות מגורים - כל האפשרויותדלתות כניסה מעוצבות לדירות מגורים הן הגדרה כוללת לדלתות כנף בגודל סטנדרטי המגיעות במגוון רחב של דגמים ועיצובים שונים. דלת כניסה זו מיועדת לכל אילו מביניכם המעוניינים לשדרג את חזית הכניסה לדירתם ולכל אילו מביניכם המעוניינים להחליף את דלת הכניסה הישנה בדלת כניסה מודרנית ומעוצבת.

דלת כניסה מעוצבת לדירת המגורים יכולה להיות דלת כניסה המיוצרת מפלדה או מעץ מלא, כאשר בשני המקרים ניתן ליהנות ממגוון רחב של אפשרויות עיצוביות הכוללות בין היתר: דלתות כניסה בהן משולבים חריטות ועיטורים, דלתות כניסה עם פסי ניקל, דלתות כניסה בשילוב ויטרינות וחלונות כנף ואפשרויות עיצוביות נוספות.

דלת כניסה איכותית לדירת המגורים - מה מייחד אותה?דלת כניסה איכותית לדירת המגורים היא דלת כניסה המיוצרת מחומרי גלם איכותיים בעלי עמידות לאורך שנים. דלת זו מגיעה ברוב המקרים ברמת גימור של צביעה בתנור, כאשר מניפת הצבעים העומדת לרשותכם מאפשרת לכם לבחור את הגוון המועדף עליכם. מאפיין נוסף של דלת הכניסה האיכותית הוא חומר הגלם המשמש למטרות מילוי הדלת, כאשר מילוי מסוג צמר זכוכית או פוליאוריטן מוקצף מעניק לדלת רמת בידוד אקוסטי ותרמי גבוה במיוחד. רמת הבידוד מסייעת בין היתר לחיסכון באנרגיה וגם להפחתת רעשים חיצוניים. בהיבט הבטיחותי של הדלת, חשוב לוודא שהדלת מאובזרת במנגנוני נעילה ובטיחות מתקדמים מסוגם.

מה חשוב לבדוק כאשר רוכשים דלת כניסה לדירת המגורים?רכישת דלתות כניסה לדירות מגורים, מחייבת אתכם להתייחס למספר פרמטרים מרכזיים הכוללים בין היתר את: • זהות היצרן - רכישה מיצרני דלתות בעלי מוניטין רב שנים בענף, תאפשר לכם ליהנות מדלתות כניסה איכותיות המיוצרות מחומרי הגלם הטובים והעמידים ביותר לאורך זמן. • אחריות - רכישת דלתות כניסה בדומה לרכישת דלתות פנים, מחייבת אתכם לבחון את טיב האחריות המוענקת לכם מטעם היצרן גם בכל הקשור לתנאי האחריות וגם בכל הנוגע לתקופת האחריות. • רמת הבידוד התרמי והאקוסטי של הדלת - דלת כניסה ברמת בידוד גבוהה תאפשר לכם ליהנות גם מהפחתת רעשים חיצוניים וגם מבידוד מיטבי של חום וקור בהתאם לעונות השנה. מעבר לכך, מומלץ להתייחס לסגנון העיצובי המועדף עליכם, כאשר רכישת דלתות כניסה מומלץ שתעשה לאחר שנחשפתם להיצע גדול של דגמים עיצוביים.

אלמנטים נלווים לדלתות כניסהכל דלת כניסה מגיעה עם אבזור סטנדרטי של מנגנוני נעילה, עיניות הצצה וידיות פתיחה, כאשר כל אחד מפריטי האבזור הנ"ל ניתן לשדרוג בהתאם לצרכי המיגון והעיצוב הנחוצים לכם. כיום, תוכלו ליהנות מהיצע הולך וגדל של ידיות מעוצבות לדלתות כניסה המיוצרות מחומרי גלם איכותיים ומגיעות בצורות שונות אותן ניתן להתאים לסגנון העיצובי של הדלת. כמו כן, תוכלו לשדרג את הדלת באמצעות מנעולי הזזה המיוצרים מחומרי גלם שונים, לרבות, נחושת, ברזל, נירוסטה ועוד.

דלתות כניסה לדירות מגורים - עלויותעלותה של כל דלת כניסה לדירת מגורים נקבעת בהתאם לחומרי הגלם מהם מיוצרת הדלת, רמת הבידוד התרמי והאקוסטי של הדלת ובהתאם לסגנון העיצובי של הדלת. דלתות כניסה סטנדרטיות המיוצרות מפלדה ומגיעות עם ציפוי ויניל משווקות במחיר ממוצע של 3,000 עד 4,000 ₪, כאשר דלתות כניסה מעוצבות משווקות במחירים שונים. דלתות זולות יעלו בסביבות 4,000 ש"ח ויקרות יותר יעלו גם 8,000 ₪ ויותר - המחיר נקבע בהתאם למאפיינים הכלליים של הדלת ובהתאם למפרט הטכני המייחד אותה. בעת רכישת דלתות כניסה לדירות מגורים, מומלץ לבצע סקר שוק בין מספר חברות ייצור מובילות בתחום ולבחור את הדלת הבטיחותית ביותר המוצעת לכם ואת הדלת המעוצבת ביותר לטעמכם. ב