דלג לתוכן המרכזי
Skip Navigation Linksדלתות שריונית > מגזין הדלתות> דלת כניסה - כיצד בוחרים נכון?


נכנסים לבית חדש? משפצים את הבית הישן? בעמוד שלפניכם תוכלו למצוא את כל המידע על בחירה נכונה של דלת הכניסה לבית. דלת הכניסה לבית היא למעשה "כרטיס הביקור" של סביבת המגורים, ולכן, הבחירה בה חייבת להיעשות בהתאם לעיצוב הכללי של ביתכם ובהתאם לפרמטרים נוספים כגון: עמידות הדלת לתנאי הסביבה ומזג האוויר, עמידת הדלת בפני רעש, מנגנוני הבטיחות המותקנים בגוף הדלת, אופן תחזוקת הדלת, וכמובן, העלות הכוללת של הדלת - כולל התקנתה בהתאם לשיטת ההתקנה המועדפת עליכם.

איזה סוגי דלתות כניסה תוכלו למצוא כיום?כיום, תוכלו ליהנות מהיצע גדול ומרשים של דלתות כניסה, כאשר כל סוג כזה או אחר של דלת כניסה מגיע במספר דגמים ועיצובים שונים היכולים להתאים לסגנון העיצובי המועדף עליכם. בין יתר סוגי דלתות הכניסה הפופולאריות ביותר בישראל במהלך השנים האחרונות תוכלו למצוא:

• דלת כניסה כנף אחת המיוצרת מפלדה • דלת כניסה שתי כנפיים המיוצרת מפלדה או עץ מלא • דלת כניסה כנף וחצי המיוצרת מפלדה או עץ מלא • דלת כניסה דקורטיבית בשילוב חומרי גלם (בדרך כלל פלדה או עץ מלא כחומר גלם עיקרי וזכוכית או אלומיניום כחומר גלם משני)

דלתות כניסה על פי קטלוג או בהתאמה אישית - מה עדיף?כאשר מדברים על דלת כניסה מעוצבת, הדבר הראשון שקופץ לראש היא דלת המיוצרת עבורכם בהתאמה אישית מלאה גם בהיבט העיצובי וגם בהקשר של גודל הדלת ואופי התקנתה. יחד עם זאת, חשוב לציין שחברות העוסקות ומתמחות בייצור דלתות בהתאם לפס ייצור כזה או אחר, מעמידות לרשותכם עולם שלם של עיצובי דלתות כניסה, כאשר כל דלת כניסה המופיעה בקטלוג ניתנת לשינויים תכנוניים בהתאם למידות הנדרשות לכם ובהתאם לאופי ההתקנה הרצוי לכם. העלות הכספית של דלת כניסה על פי קטלוג מובנה, נמוכה יותר מהעלות לה תדרשו במידה ותהיו מעוניינים לתכנן, לעצב ולייצר עבורכם את דלת הכניסה בהתאמה אישית מלאה, ולכן, בסופו של דבר הכול הוא עניין של מסגרת התקציב העומד לרשותכם.

3 דברים שחייבים לדעת לפני שבוחרים דלת כניסה לבית1. הסגנון העיצובי של הדלת - כל אחד מאיתנו חולם על בית פרטי מעוצב לפרטי ופרטים, וכפי שציינו למעלה, דלת הכניסה לבית היא הכרטיס הביקור הטוב ביותר של עיצוב פנים החלל, ולכן, אם ביתכם הפרטי מעוצב במוטיבים של עיצוב כפרי, אנו ממליצים לכם לבחור דלת כניסה בעלת עיצוב תואם המיוצרת ברוב המקרים בעץ מלא ו/או פלדה בחיפוי קורות עץ. במידה והסגנון העיצובי המאפיין את ביתכם הוא מודרני או אקלקטי (שילוב של סגנונות עיצוב), מומלץ לבחור בדלת כניסה בעלת מראה חדשני.

2. חוזק ועמידות - יותר מכל דבר אחר, דלת הכניסה לביתנו אמורה לספק לנו את ההגנה האופטימאלית גם מפגעי מזג האוויר וגם מפני פריצות. כפועל יוצא מכך, אחד מהפרמטרים המרכזיים לבחירת דלת כניסה לבית הוא נושא עמידות הדלת וחוזקה. כיום, תוכלו ליהנות מהיצע מרשים ואיכותי של דלתות כניסה חזקות ופונקציונאלית המיוצרות מחומרי גלם חזקים במיוחד בשילוב מנגנוני בטיחות מתקדמים וחכמים ההופכים כל דלת כניסה לבית למגן פונקציונאלי לסביבת המגורים.

3. הפרטים הקטנים שעושים הבדל גדול - בדומה לאלמנטים נוספים בסביבת המגורים, גם דלתות הכניסה לבית מגיעות לרמת גימור מושלמת כאשר הן משלבות בתוכם אלמנטים קטנים עם טאץ' עיצובי גדול. אלמנטים אלו יכולים לבוא ביטוי בידית הדלת המגיעה בפרזול ייחודי, אבני זכוכית ההופכות כל דלת למראה מרשים ביופיו, ואפילו העיצוב של עינית הדלת יכולה להעניק לכם מימד נוסף של עיצוב לדלת הכניסה לבית.

אז מה הסגנון העיצובי המועדף שלכם? זה הזמן לבחור!כפי שאתם כבר מבינים, הסגנון העיצובי של הדלת הוא המדד המרכזי בבואכם לבחור ולרכוש דלת כניסה לבית, ולכן, עוד בטרם פנייתכם לחברת דלתות כזו או אחרת, אנו ממליצים לכם להתייעץ עם מעצב פנים המלווה אתכם לצורכי עבודות העיצוב, וזאת לצורך בחירת דלת כניסה מעוצבת . במידה ולא שכרתם מעצב פנים לצורך עיצוב החלל, תוכלו להתייעץ עם יועצי הדלתות מטעם בית העסק בו אתם עומדים לבצע את רכישת הדלתות לצורך הגדרת הסגנון העיצובי המועדף עליכם ביותר.