דלג לתוכן המרכזי
Skip Navigation Linksדלתות שריונית > מגזין הדלתות> דלתות אלומיניום - אידיאלי לבית שלכם


דלתות אלומיניום הפכו בשנים האחרונות לדלתות הפנים והכניסה הפופולאריות ביותר בישראל, וזאת לנוכח היתרונות הרבים של חומר האלומיניום על פני חומרי גלם אחרים המשמשים לצרכי ייצור דלתות פנים וחוץ.

דלתות אלומיניום כל היתרונותעל מנת להבין את היתרונות הנלווים לכל דלת המיוצרת מאלומיניום, נציין את העובדה שחומר האלומיניום בפני עצמו הוא חומר גלם המתאפיין ביכולת עמידה לתנאי חוץ ופנים כאחד, וזאת בנוסף להיותו חומר גלם גמיש, חזק ועמיד בפני מצבי קורוזיה. תוסיפו לכך את העובדה שחומר האלומיניום נחשב לנוח וקל לניקוי ותחזוקה שופטת, והרי לכם משוואה מנצחת של חומר גלם ייעודי לייצור דלתות פנים וחוץ.

יתרון משמעותי נוסף של חומר האלומיניום כחומר גלם עיקרי לייצור דלתות פנים וחוץ, טמון בעבודה שמדובר בחומר גלם הניתן לעיבוד ולצביעה, ולכן, ניתן לעשות בו שימוש גם באמצעות צביעה בתנור לצורך ייצור דלתות אלומיניום בכל גוון אפשרי וגם באמצעות טכנולוגיית ה-CNC המשמשת למטרות כרסום וחיתוך מדויק. יתרונות אלו של חומר האלומיניום הפכו אותו לאחד מחומרי הגלם השימושיים ביותר בענף הבנייה המודרני, כאשר יותר ויותר רהיטים ואלמנטים דקורטיביים בסביבת המגורים שלנו מיוצרים מאלומיניום.

דלתות כניסה מאלומיניום בכל סגנון עיצוביעד לפני מספר שנים, דלתות הכניסה לבתים פרטיים יוצרו משני חומרי גלם עיקריים: עץ מלא/מעובד או פלדה. כניסתו של חומר האלומיניום לתעשיית ייצור הדלתות בארץ ובעולם, חוללה מהפכה של ממש בכל הנוגע לחומר הגלם המועדף על הקהל הישראלי בכל הנוגע לייצור דלתות כניסה. דלתות אלומיניום לכניסת הבית, מאפשרות לכם ליהנות ממספר יתרונות משמעותיים וביניהם:

• דלתות אלומיניום הן דלתות חזקות ועמידות בפני פגעי מזג האוויר ותנאי סביבת חוץ • דלתות האלומיניום מתאפיינות ברמת בידוד אקוסטי גבוהה • דלתות כניסה מאלומיניום מגיעות במבחר עשיר של דגמים, גדלים ועיצובים, וזאת לנוכח העובדה שמדובר בחומר גלם גמיש ונוח לעיבוד • דלתות כניסה השומרות על איכותן למשך שנים רבות ללא כל צורך מיוחד בפעולות תחזוקה שוטפות, וזאת בניגוד לדלתות עץ מלא ו/או דלתות עץ מעובד (סינתטי) המצריכות תחזוקה שוטפת

כיום, תוכלו למצוא דגמים של דלתות אלומיניום לכניסת הבית בכל סגנון עיצובי המועדף עליכם, החל מדלתות אלומיניום בעיצוב כפרי, דרך עיצוב מודרני ועד עיצוב רטרו ייחודי.

דלתות פנים מאלומיניום - עמידות מרבית בכל חדר מגוריםמאפייני האלומיניום כחומר גלם אידיאלי לייצור דלתות, הפכו אותו לחומר גלם שימושי ונפוץ גם לצרכי ייצור דלתות פנים, כאשר כל היתרונות הרלוונטיים לדלתות הכניסה המיוצרות מאלומיניום, תקפים גם לגבי דלתות פנים המיוצרות מאלומיניום. חוזקו ועמידותו של חומר הגלם מפני מכות יבשות, סימני שחיקה ושריטות, מאפשרים לכם ליהנות מדלתות פנים איכותיות השומרות על מראה אסתטי לאורך שנים.

דלתות דקורטיביות בשילוב אלומיניוםשימוש נוסף בחומר האלומיניום למטרות ייצור דלתות כניסה ודלתות פנים, מיושם במסגרת שילובי אלומיניום בגוף הדלת המיוצרת מחומר גלם עיקרי אחר. שילוב אלומיניום מהווה דרך אידיאלית לעיטור דלתות פנים וחוץ והוא מאפשר לכם ליהנות מכל היתרונות הנלווים לאלומיניום בגוף דלת דקורטיבית ומרשימה ביופייה.

דלתות כניסה מאלומיניום VS דלתות כניסה מעץ מלא - מה עדיף?דלתות כניסה המיוצרות מאלומיניום מהוות תחליף מודרני ופרקטי יותר לדלתות כניסה המיוצרות מעץ מלא, וזאת לנוכח העליונות של האלומיניום על פני העץ המלא כאשר מדובר בדלתות האמורות לספק הגנה ועמידות מרבית מפני פגעי מזג האוויר ותנאי הסביבה החיצונית.

כיום, תוכלו ליהנות ממגוון רחב של אפשרויות בכל הנוגע לעיצוב דלתות חוץ מאלומיניום, ואף למצוא דגמים של אלומיניום דמוי עץ המאפשר לכם ליהנות מהמראה האותנטי והטבעי של העץ מצד אחד של המטבע ומכל היתרונות הנלווים לחומר האלומיניום בצד השני. אם ניקח בחשבון שבדובר בדלתות המוגנות בפני קורוזיה והן אינן מחלידות גם בתנאי לחות ושינויי טמפרטורה קיצוניים, ונוסיף לכך את העובדה שדלתות האלומיניום אינן מצריכות תחזוקה שוטפת כפי שנדרשות לתחזוקת דלתות עץ (שימון, צבע ושיוף מעת לעת), הרי שמדובר בחומר גלם מנצח לייצור דלתות כניסה לבית. גם ברמת המחיר אותו תדרשו לשלם, דלתות אלומיניום מנצחות את דלתות העץ המסורתיות והמעוצבות, ולכן, בשקלול כל הפרמטרים המופיעים לעיל, אז אין בכלל וויכוח מה עדיף...