דלג לתוכן המרכזי
Skip Navigation Linksדלתות שריונית > מגזין הדלתות> דלתות פנים במבצע - דברים שחשוב לדעת


דלתות פנים הם עולם עיצובי בפני עצמו המאפשר לכל אחד ואחת מביניכם לבחור את הסגנון העיצובי המועדף עליו ביותר. ברוב המקרים, רכישה של דלתות פנים נעשית בהתאם למספר החדרים בסביבת המגורים, ולכן, חשוב שתדעו יותר על הקריטריונים השונים על פיהם נקבעים מחירי הדלתות העתידות לעטר את ביתכם או דירתכם.

סוגי דלתות פנים

כיום, תוכלו ליהנות מהיצע גדול ומרשים של דלתות פנים הכולל בתוכו מספר סוגים שונים של דלתות, לרבות, דלתות פנים בעלות כנף אחת, דלתות פנים עם כנף כפולה, דלתות הזזה, דלתות בקו אפס, דלתות פנים עם משקופים נסתרים ועוד. כל אחד מסוגי דלתות הפנים המשווקים כיום, מיוצרים מחומרי גלם שונים, כאשר חומר הגלם המשמש לייצור הדלת משפיע במידה ניכרת גם על נראות הדלת ועמידותה לאורך זמן וגם על המחיר, כאשר בין יתר חומרי הגלם הנפוצים המשמשים כיום לייצור דלתות פנים תוכלו למצוא: עץ מלא, עץ סינתטי מעובד, אלומיניום, פלדה, MDF, פולימר, למינטו, פורמייקה ועוד.

אם כך, מהם הקריטריונים המרכזיים לבחירת דלתות פנים?

בבואכם לבחור ולרכוש דלתות פנים, ישנם מספר קריטריונים עליהם חשוב ומומלץ לשים דגש, וביניהם: מסגרת התקציב אותו ייעדתם לצרכי רכישת הדלתות, צרכי הבידוד התרמי והאקוסטי של דלתות הפנים, משקל הדלתות, עמידות הדלת מפני סימני שחיקה וכדומה, וכמובן, אופן התחזוקה והניקוי של הדלתות. קריטריונים אלו נועדו לספק לכם תמונה כללית בנוגע לסוגי הדלתות המותאמים ביותר עבורכם, כאשר לכל אחד מסוגי דלתות הפנים המשווקות כיום, תוכלו למצוא רמות מחיר משתנות של החל ממאות שקלים לדלת פשוטה ועד אלפי שקלים לדלת פנים מעוצבות. יחד עם זאת, חשוב לציין שבמסגרת רכישה כמותית של מספר דלתות פנים מאותו ספק, תוכלו ליהנות ממחירי דלתות פנים במבצע כללי על הרכישה.

מהם הפרמטרים המשמשים לקביעת עלותה של דלת פנים?

העלות הכספית של כל דלת פנים במבצע או במחירי מחירון, נקבעת בהתאם למספר פרמטרים מרכזיים הכוללים את: • סוג הדלת • גודל הדלת – האם מדובר בגודל סטנדרטי או בגודל מיוחד • חומר הגלם המרכזי באמצעותו יוצרה הדלת • סוג הציפוי והמילוי של הדלת • סוג מנגנון הנעילה המותקן בדלת • סוג הידית המותקנת בדלת וחומר הגלם ממנו היא מיוצרת וכמובן, רמת הגימור של הדלת וסגנונה העיצובי. חשוב לציין שמחירי הדלתות אינם כוללים את עלויות ההתקנה הנקבעות אף הן בהתאם לסוג הדלת ושיטת ההתקנה הנחוצה לכם, כאשר דלת סטנדרטית לחדרי מגורים איננה מחייבת אתכם לשירותי התקנה מקצועית, אך כל סוג אחר של דלת פנים, בהחלט מומלץ שתותקן על ידי מתקין דלתות מקצועי.

דלתות פנים במבצע - מה חשוב לבדוק?

כאשר מדברים על דלתות פנים במבצע מכירות כזה או אחר, מדברים למעשה על שני סוגים עיקריים של מבצעים, האחד הוא למעשה מבצע המוענק לכם מטעם כוחה של הרכישה הכמותית של מספר דלתות פנים במקום אחד. מכיוון שרובנו בוחרים סוג אחד של דלת פנים לכל חדרי המגורים בבית/דירה, המגיע גם בעיצוב אחיד, הרי שמבחינת הספק/יצרן, מכירה כמותית של מספר דלתות פנים במבצע היא בהחלט מכירה משתלמת עבור שני הצדדים. סוג שני של מבצע המוענק על דלתות פנים הוא מבצע מכירות הנערך מטעם הספק/יבואן/יצרן דלתות לצורך חיסול מלאי קיים של דלתות פנים ו/או לצורך מכירה של דגמים מקולקציית ייצור קודמת.

כיצד תוכלו להבטיח לעצמכם את המחיר האטרקטיבי ביותר ברכישת דלתות פנים?

השוואת מחירים היא המפתח לצרכנות נבונה עבור כל אחד ואחת מאיתנו, ואין זה משנה אם אנו מעוניינים לרכוש מוצר חשמלי כזה או אחר לסביבת המגורים או דלתות פנים. אף על פי שלא קיים מחירון אחיד של דלתות פנים, המחירים הנקבעים לסוגי הדלתות השונות, על ידי חברות הייצור השונות, הוא די אחיד עם שינויים של עשרות שקלים לכאן או לכאן. כפועל יוצא מכך, השוואת מחירים בין מספר ספקי דלתות פנים, תאפשר לכם להיחשף למחיר הממוצע של סוג הדלת בה אתם מתעניינים וזאת בהתאם לסוג הדלת וגודלה, סגנונה העיצובי וחומרי הגלם מהם היא מיוצרת. חשוב לציין! דלתות פנים איכותיות מיוצרות עם חומרי הגלם איכותיים, מה שמשפיע גם על חוזק ועמידות הדלת וגם על רמת הבידוד התרמי והאקוסטי של הדלת. במסגרת ההליך ההשוואתי בנוגע למחירי הדלתות בחברות השונות, תוכלו לברר כבר על רכישת דלתות פנים במבצע המוענק לכם במעמד רכישה של מספר דלתות פנים זהות בעלות עיצוב אחיד.