דלג לתוכן המרכזי
Skip Navigation Linksדלתות שריונית > מגזין הדלתות> דלתות כניסה אלומיניום- שיא האלגנטיות!
אם ראיתם לאחרונה חיפויי בניינים מאלומיניום, אל תתפלאו על כך שיש היום גם דלתות כניסה אלומיניום וכל זה בגלל היתרונות הרבים של חומר הגלם הזה. כאשר אתם רוצים לבחור דלתות כניסה יש כמה פרמטרים שתתעקשו עליהם. ראשית כמובן יהיה הפרמטר של הביטחון. ככל שהדלת תהיה יותר חזקה ומאסיבית עם מנעול מורכב וחזק, כך תרגישו יותר מוגנים בבית שלכם. הדבר השני במערכת השיקולים הוא מראה הדלת. נושא העיצוב מעסיק היום רבות את הישראלים ולא רק בבחירת דלת כניסה אלא בכלל. הבתים של כולם כבר לא נראים אותו דבר, אנו חשופים היום למגוון עצום של מוצרים ויכולים לבחור לא רק את הדלת הכי חזקה ובטוחה אלא גם את הדלת הכי יפה. דלתות מאלומיניום משלבות את כל הגורמים יחד. את הביטחון יחד עם העיצוב ואפשר גם להזמין אותן בכל גודל ודגם.

למה דלתות אלומיניום?

אלומיניום הוא חומר טבעי שנוצר מבוקסיט, מקורו בטבע וחומר הגלם הסופי הוא ערבוב של עוד כמה חומרים המחזקים את הבוקסיט ויוצרים את האלומיניום. זהו חומר שחדר כבר לכל חצר וגינה משום שהוא אידיאלי וחסין בפני כל מזג אוויר לעומת עץ למשל שעלול לספוג בחורף מים ולהרקיב וכן זקוק לתחזוקה שוטפת. אלומיניום לא צריך שום תחזוקה מלבד ניקיון קליל והוא יכול לעבור הרבה מאוד חורפים ולהיראות תמיד יפה ומבריק ושום דבר לא פוגע בחוסן שלו. דלתות כניסה אלומיניום הן יציבות וחזקות, אך קלות משקל וזה הייחוד שלהם. הן מותאמות לכל מזג אוויר, לא מחלידות כמו פלדה ולא מעלות קורוזיה ולא דורשות כל עונה טיפול כדי לשמור על הפלדה ועל הצבע. אלומיניום מופיע על דלתות גם באלמנטים של עיצוב, הוא מפאר כל דלת ומוסיף לה עיצוב מיוחד במינו. דלתות כניסה אלומיניום עמידות במים ומשום כך גם אין סיכוי לטרמיטים כמו שקורה לעתים בעץ. לשריונית יש גם דלתות העשויות מסגסוגת מתכת בנוסחה מיוחדת במינה, שיכולות בקלות לתפקד כדלתות אלומיניום.

SUPREME 7000 סיפור על דלתות אלומיניום

סדרת הדלתות SUPREME 7000 היא סדרת דלתות מבית שריונית שמהווה הצלחה מסחררת הן בגלל סמלי האיכות שלה והן בגלל האלמנטים הדקורטיביים מאלומיניום על כל דלת. הן מעוצבות בהשראה יוונית, ים תיכונית אותנטית ובחלקן יש חלונות מסורגים, חלונות עם זגוגית משוריינת, זכוכית סבתא ועוד. אלה הן דלתות שיש להן גימור שנעשה בצביעה אלקטרוסטטית במבחר עצום של גווני אפוקסי. דלתות כניסה היום הן כבר מזמן לא רק חומות או לבנות. הן יכולות להיות ירוקות או בצבע טורקיז או בצבעי אדמה, כמגמות צבעי הדלתות בשנת 2020. אפשר להתאים את הצבע שלהן לחזית של הבית, לשער, למעקים וגם למרצפות. לשלב אותן בעיצוב הכולל וליצור את ההרמוניה המבוקשת.

קבלו דלת מנפח אמן- ART 5000

דלתות כניסה ART 5000 הן דלתות המבקשות להגשים חלום לבעלי הבתים שמזמינים אותם. אלה הן דלתות מאסיביות גדולות אשר מקושטות באלמנטים מאלומיניום מעשה ידי אמן. מכיוון שאלומיניום הוא חומר מאוד גמיש לעבודה, אפשר ליצור ממנו כל מיני אלמנטים אשר מוסיפים לכל דלת את הייחוד שלה. דלתות כניסה מאלומיניום אלה הן מיוחדות במינן. הן מזכירות במראה שלהן את הדלתות העצומות של האחוזות והטירות העתיקות באירופה, ושריונית חסם יכולה לייצר אותן בכל דגם ובכל גודל חריג. כאשר אתם רוכשים דלת כזו, היא מעידה על הטעם האישי שלכם. יש בה משהו מן התרבות, מן הכבוד לאומנות והיא ניצבת כמו פסל בכניסת הבית שלכם, כרטיס ביקור של אניני טעם.