דלג לתוכן המרכזי
Skip Navigation Linksדלתות שריונית > מגזין הדלתות> דלת כניסה לבית –ART 5000
בהשראת טירות ואחוזות עתיקות, יצרה חברת שריונית דלתות סדרת ART 5000, המחזירות אותנו כמה שנים אחורה, אל בתים ואחוזות של האצולה במאות הקודמות. זוהי סדרת דלתות פלדה השואבת את ההשראה שלה מהאומנות בעת העתיקה. ידוע הוא כי דלתות הוזמנו ע"י נפחים אומנים או נגרים ושני אליה יחד היו מעצבים כל דלת במידות חריגות, עם פיתוחים או אלמנטים מיוחדים של פרזול. אם אתם נוסעים היום לטייל באירופה, תוכלו לראות את הדלתות האלה המהוות יצירת אומנות בפני עצמה. ויש רבים המתגעגעים לזה ורוצים את זה בכניסה של הבית שלהם, כמובן כאשר מדובר בבית פרטי. זוהי דלת מאסיבית נוכחת, שופעת הדר אשר מהווה יצירה של אמן נפח המשקיעה בעיצובה, לפי דרישות הלקוחות והם זוכים ליצירת אומנות המותקנת בכניסת הבית שלהם. דלת כניסה לבית הפכה כבר מזמן למונומנט אומנותי הן בבחירת דלת עם טאץ' אומנותי כמו בדלתות אלה ואם בכל דלת פלדה אחרות מעוצבת, שילוב של בטחון ויופי שעושים כניסה מרשימה לכל בית.

מה אומרת עליכם דלת הכניסה שלכם?

קטלוג דלתות שריונית חסם לשנת 2020, חושף בפנינו את המגמות החדשות והאהובות על ציבור הלקוחות של החברה. המגמה הכי בולטת היא שילוב של דלת ביטחון עם אופי ויופי. כלומר אין סתירה בין עיצוב דלת שיש לה את כל מערכת המיגון והביטחון שזקוקה להם דלת כניסה לבית ומצד שני, חומרי הגלם והעיצובים גורמים לנו לחשוב שאנחנו נמצאים בטוסקנה, לונדון או ביוון. שריונית לקחו את האלמנטים הכי חשובים בעיצוב דלתות והפכו אותם לליין חדש ומרשים. העיצוב המודרני שולט אבל יש גם טאץ' יווני של מזרח תיכון, דלתות עם חלונות, סורגים מעוצבים. דלת עם חלון נפתח. סטייל וינטאג' כמו שהורגלנו לראות בכניסות של הבתים של תל אביב הקטנה, יחד עם חומרי הגלם והחדשנות הטכנולוגית של היום. מדובר בהחלט על שילוב מנצח. דלת כניסה בוחרים רק בשריונית.

סוגים של דלתות כניסה –בטחון ויופי

דלתות הכניסה של שריונית כוללות דלת כניסה מסדרת SUPRIM 7000. דלתות בעיצוב ובסגנון כפרי, אשר משתלבות מצוין בבתים כפריים בישובים כפריים. הם יוצרים הרמוניה עם שביל של אבני מדרך, ריצוף וגינה. אלה הן דלתות כמו "נעקרו" מבתים בטוסקנה או פרובאנס, בעלות לוק אותנטי ולא מתיימר. חזקות ועמידות לאורך שנים עם חלון או סורגים, בגוונים אופנתיים של צבעי אדמה, שמיים או שדות פרחים. הייטק 8000 זו סדרה נוספת של דלתות מודרניות. עיצובים חדשניים. אלמנטים של תוספת פסי ניקל או אלומיניום טבעי ויש גם שתות קו אפס. הדלתות מבודדות בידוד תרמי ואקוסטי, מונעות רעש ושומרות על הטמפרטורה של הבית, חשוב מאוד באזורים חמים או קרים מדי. דלתות סדרת שיק 300, מציגות לראווה דלתות כניסה מפלדה עם מנגנון נעילה חכם, עם ציפוי של הדפסים לבחירתכם. בנוסף דלתות בייסיק 2000, דלתות כניסה אופנתיות לדירות מגורים, מעוצבות ואלגנטיות.

דלת זה המפתח ללב של הבית שלכם

עד לפני כמה שנים, היה אפשר לראות שוק דלתות משמים, כאשר הדגש למשל בייצור דלת כניסה הייתה על מנגנון הנעילה, חומרי הגלם ועמידות הדלת. בעיקר חוזקה מול פורצים וגנבים. במשך השנים הגיעה חברת שריונית להישגים גדולים מאוד בתחום המנעולים ובשנים האחרונות היא שוקדת על ריענון סדרות הכניסה והפנים שלה בהיבט של עיצוב, חדשנות מודרנית ואלגנטיות. אין בית שלא ימצא בקטלוג דלתות הכניסה 2020 דלת כניסה שתאיר ותייפה את הכניסה לביתו ותשתלב בהרמוניה בחצר.