דלג לתוכן המרכזי
Skip Navigation Linksדלתות שריונית > מגזין הדלתות> דלתות אלומיניום- איכות בקלות

האלומיניום הוא חומר נפוץ ובסיסי ביותר, זו מתכת קלה במיוחד בעלת מראה מבריק הידועה בעובדה שזהו חומר גלם שקל מאוד לעיבוד. זהו חומר שימושי ושכיח ביותר בכל הקשת הרחבה של עבודות בניין אך היום מייצרים גם דלתות אלומיניום נהדרות ואלו מהוות תחליף וחידוש של ממש בשוק הדלתות של היום למול הדלתות שהיו פעם, מעץ או פלדה. אין סוף ליצירתיות כאשר מדובר בשימושים שיש לחומר אלומיניום בעולם הבנייה, הריהוט, דלתות אלומיניום ואפילו העיצוב והאומנות. כך אותו דבר בעולם הדלתות, העיצובים יכולים לשלב בתוכם אינספור אלמנטים ולהתאים לכל בית.

מראה הדלתות- גם חשוב

יש חשיבות גבוהה לעיצוב של דלתות בבית. החל מהעיצוב החזיתי של הדלת, אם זו תהיה דלת מעוטרת ומיוחדת או פשוטה אלגנטית וקלאסית. בנוסף יש החלטות כמו גודל המפתח, כלומר כמה רחבת ידיים הכניסה תהיה. אפשר לבחור דלתות כפולות או כנף אחת, דלתות על ציר או הזזה, עם דלתות אלומיניום האפשרויות לא נגמרות, ותמיד אפשר לסמוך על כך שהן יהיו עמידות, חזקות ויחזיקו לאורך שנים. הכניסה לבית היא יוצרת הרושם הראשוני אצל האורחים הבאים, לכן הבחירה בדלת כניסה איתנה שגם מעוצבת בטוב טעם היא חשובה ביותר. גם בתוך הבית תוכלו להפתיע את האורחים שלכם שיפתחו דלת אלומיניום ולא יאמינו כמה היא קלילה ויפה.

אלומיניום זו מתכת שאינה מחלידה ואינה מושפעת מתנאי מזג אוויר והעובדה שהיא כל כך קלה מאפשרת עיצובים ממגוון סוגים, גדלים ושילובים. דלתות אלומיניום יכולות להשתלב גם בכניסה לבית וגם בתוך בין החדרים. אפשר להוסיף להן זכוכית למשל, ואלו יכולות להיות דלתות מושלמות למרפסת או ליציאה לחצר כדלתות הזזה או כאלו הנפתחות בקלות כלפי חוץ. אפשר לשלב אותן עם מתכת מסוג אחר במראה אלגנטי והייטקיסטי, לבית המודרני. אם יש לכם סטנדרטים גבוהים תהיו בטוחים שדלתות אלומיניום יעשו את העבודה ויתאמו את הציפיות שלכם, מבחינה עיצובית, בטיחותית וכמובן לכסף שלכם יש ערך ותמורה, אתם רוכשים משהו שיישמר לזמן רב ולא תיפגם איכותו.

כמה קל ככה עמיד

דלתות אלומיניום מנצחות בכל מה שקשור למבחן הזמן, דלתות שעשויות מחומרים אחרים כמו עץ או פלדה למשל יכולות להיהרס במהלך השנים. לעץ יכולים להיטפל מזיקים כמו תולעים וחרקים קטנים שאוכלים אותו. הרבה פעמים עץ שנרטב גם אם יש עליו חיפוי יכול להתחיל לגדל עובש ולהרקיב. דלתות פלדה הן כבדות וחזקות במיוחד אבל יכולות לצבור חלודה. כל הבעיות האלו יכולות להחליש את החוזק של הדלתות. גם הכובד שלהן משפיע כיוון שהוא גורם לשחיקה לאורך זמן, המנגנונים משתפשפים והמשקל הרב משפיע על התפקוד שלהן. דלתות אלומיניום נשארות חזקות ומבטיחות הגנה לבית שלכם ואף מבודדות היטב את פנים הבית מקור, חום ואפילו רעש.

אלגנטיות

כשרוכשים דלתות אלומיניום כדאי לעשות בחירה שקולה וחכמה מכיוון שזו דלת עמידה במיוחד וזה אומר שאתם מתכוונים לרכוש משהו שישמר לכם למשך שנים. מומלץ להיוועץ באיש מקצוע שמכיר הרבה סוגים של דלתות ויוכל להמליץ על הסוג שמתאים בדיוק עבורכם. העובדה שהן עשויות מחומר זול וקל להשגה יחסית לא מוזילה מהמראה היוקרתי שלהן.

הבוחרים בדלתות אלומיניום הם מביני עניין לכל דבר. דווקא השימושיות המפתיעה שיש לחומר הזה מעידה על אופי שתואם את הטכנולוגיה של ימינו, ייצור אמנם זול אבל איכותי, זה בדיוק מה ששואפים אליו טובי המעצבים ואנשי תעשיית הבנייה והתחזוקה. בבנייה החדשה והאדריכלות של ימינו תוכלו לראות מוטיב חוזר של דלתות, משקופים ופתחי חלונות העשויים מאלומיניום. זו בהחלט בחירה קלה לאנשי המקצוע גם מבחינה עיצובית וגם מבחינה טכנולוגית.