דלג לתוכן המרכזי
Skip Navigation Linksדלתות שריונית > מגזין הדלתות> דלתות קו אפס - קו אופק חדש בעולם הדלתות
דלתות קו אפס הן התשובה המודרנית והאלגנטית ביותר לדלתות כניסה שיש כיום. דלתות מסוג זה ממשיכות את קו הקיר בצורה חלקה ויפהפיה, בעיצוב אצילי, מרשים המעיד לבאים מבחוץ על דיירים בעלי טוב טעם ועין לאסתטיקה. הכניסה לבית המעוצבת בקווים נקיים וסימטרים מבטיחה חוויה נעימה ושלווה בפנים. בעבר ההרגל היה להציב דלתות גדולות וגסות בכניסה לבית, ככל שהדלת נראית כבדה ובטוחה יותר כך יותר טוב - היום זה השתנה כשטרנדים עיצוביים החלו לנטות יותר לכיוון מינימליסטי, פשוט ונקי. המראה של דלתות קו אפס מגיע מעולם ההייטק, הלוק הברור והנקי מהדור החדש של דלתות כניסה עושה רושם של יוקרה. ההשקעה בבחירה בדלת כזו היא לחלוטין השקעה חכמה במישור האסתטי והעיצובי. הקיר הוא בעצם חלק מהדלת כי היא מותקנת באותו הקו ויוצרת מראה שטוח, אין משקוף או מדרגה המפרידה ביניהם. מלבד הדלת אפשר גם לעצב את הקיר שמסביב הממשיך אותה, ואף לבחור להם חיפוי אחיד מעץ, זכוכית, גרניט, אבן, שיש ועוד. האופציה העיצובית הזו נותנת אשליה של כניסה גדולה ומרשימה לבית ונחשבת לשם דבר בעולם האדריכלות והדיזיין.

דלתות נסתרות מן העין- המינימליזם חוגג

למרות המראה הנסתר לעין, יש לדלתות קו אפס יש משקופים - הם למעשה חבויים בתוך הקיר ומשמשים תשתית חזקה לדלת, מבנה איתן המחזיק את הדלת על צירה ובנוסף את החיפויים הכבדים, במידה ויש כאלו. הם עשויים מאלומיניום בדרך כלל ולכן חסינים למים ולנזקי לחות ובנוסף עמידים לשריפות. האלומיניום עצמו הוא חזק וחומר שמאפשר גם התקנה של דלתות גבוהות במיוחד של כמה מטרים טובים, ללקוחות המעוניינים באפקט הוואו בכניסה לביתם. קיימת אפשרות גם של דלתות קו אפס פנימיות, כלומר דלתות הנמצאות בתוך הבית ומפרידות בין החדרים ונקראות גם "דלתות נסתרות", כיוון שנהוג לצבוע אותן באותו הצבע של הקיר. הציר שלהן מוצמד ומותאם לקיר הגבס, ויש להן את אותו המראה האלגנטי ונעים לעין. דלתות קו אפס הן בדרך כלל לא הראשונות שחושבים עליהן כשמתכננים שיפוץ או שדרוג לתשתיות ולמראה הבית אבל הן לגמרי התשובה המודרנית, החכמה והייחודית ביותר לביתכם. כשחושבים על דלתות או שינוי הדלתות זו מחשבה יותר פרקטית בנוגע לשיפוץ, אבל אם תשימו לב הן בסך הכל תופסות חלק גדול מהמראה של הבית, הן נמצאות בכל חדר ומקדמות את פניהם של האורחים ובאי הבית כל הזמן. בחירה בעיצוב הנכון לדלת תתרום לאווירה ולאופי של הבית, והדיירים ירגישו שהם נתנו תשומת לב לפרטים הכי קטנים ואישיים - אך הכי חשובים - בעיצוב הבית שלהם.

אידיאליות למקומות עבודה ומשרדים

דלתות קו אפס מתאימות גם למקומות עבודה כמו משרד פרסום, משרד עורכי דין, משרדי הנהלה לחברות וכו', ששואפים גבוה מבחינת עיצוב ונראות. בגלל שהעיצוב שלהן מגיע ומתייחס לעולם ההייטק אין בחירה טובה יותר למשרדים מדלתות כאלה. דמיינו כניסה למשרדים עם דלת גבוהה, עם חיפוי מתכת כהה וקווים נקיים של אלומיניום, כבר זה מרשים ביותר, הלקוחות שיגיעו יתרשמו לטובה בוודאות וחווית הביקור שלהם תיזכר לטובה מבחינה אסתטית. דלתות קו אפס נחשבות לשיא האלגנטיות והשכלול גם בגלל האופן הייחודי בו הן בנויות, המאפשר להן להיות על ציר בקו אחד עם הקיר. התקנתן דורשת דיוק רב של מקצוענים, כדי להבטיח פתח אשר נסגר בצורה הרמטית וחלקה ביותר. הלקוח הבוחר בהן יכול להיות בטוח שבחר בבחירה היוקרתית והנאה ביותר שקיימת בשוק כיום. המחיר של דלתות קו אפס הוא בהתאם לרמת היוקרה שלהן, כלומר הן אינן לכל כיס אך ישנם הרבה מקרים של חריגה מהתקציב לטובת מראה וכמובן עמידות וחוזקה לאורך זמן - התשתית האיתנה של הדלתות שומרת אותן שנים רבות במצב מעולה.

קראו גם על: דלתות פנים