דלג לתוכן המרכזי
Skip Navigation Linksדלתות שריונית > מגזין הדלתות> דלתות בטחון- זה הכי בטוח
אחוז הפריצות בארץ, אף פעם לא קטן ובכל זאת כל אדם רוצה לצייד את הדירה או את הבית שלו במיגון הכי טוב וזה כולל דלתות ביטחון. יש בארץ כמה יצרניות של דלתות ביטחון, כאשר לכל אחת המנגנון המיוחד, העיצוב והדגם שלה. דלתות בטחון של שריונית הם מדגם בייסיק 2000 בדגמים שונים המתאימים לבתי מגורים ומבנים ציבוריים. יש להם רמת ביטחון גבוהה, עיצוב חדשני וגימרו אסתטי. הן יכולות להיות מצופות בציפוי PVC דקורטיבי המעניק לכל דלת מראה צעיר ומיוחד יחד עם הביטחון שהן מעניקות. הן יכולות להיות מותקנות לצד משקוף בנייה מגולוון או משקוף הלבשה בציפוי של PVC.

דגמים של דלתות ביטחון- וינוריט 2020, וינוריט 2020

חלקה הפנימי של הדלת הוא חלק, חלקה הפנימי ללא ציור. זוהי דלת מרותכת במילוי של קל קר. ציפוי PVC, עם סגר ביטחון טיבלוק, צילינדר מסוג קלאסיק ומשקוף 30X50. יש כמה סוגים של דלת זו. דלת בודדת. דלת וחצי או דלת כפולה. חשוב לומר כי דלתות ביטחון תקניות הן רק מתוצרת כחול לבן. הדלתות המיובאות לא עומדות בכל התקנים של מכון התקנים הישראלי ועל כן מומלץ לרכוש רק דלתות מתוצרת מקומית. לאור הנתונים ההולכים וגואים של פריצות לבתים, אין ספק שכל משפחה מרגישה בטוח רק כאשר היא יודעת שהיא מוגנת ע"י דלת טובה ואיכותית. נתוני הפריצות הם מפחידים ולכן אין בית שנשאר היום בלי דלת ביטחון בכניסה, וזה לא סותר גם שיהיה לה עיצוב יפהפה. לשריונית חסם יש דלתות עם מנגנון ייחודי שכאשר מנסים לפרוץ אותן, הדלת משמידה את המנגנון שלה ומתקבעת. כלומר, שום פורץ לא יכול בעצם להתמודד עם מנגנון שהשמיד את עצמו, כי הוא לא יודע מהו. לדלתות הביטחון של שריונית תקן ישראלי וגם בינלאומי. תקן אירופאי לפריצה מדרגה C ותקן אירופאי למנגנון הנעילה המיוחד שלהם 125 דרגה 4 וכן תקנים ISO-9001-2008.

לעשות לפורצים את החיים כמה שיותר קשים

בבואכם לרכוש דלת ביטחון עליכם לקחת בחשבון כמה פרמטרים לפני שאתם מחליטים על רכישתה. חשוב לומר כי דלת ביטחון כמו כל מיני מוצרים אחרים שאנו קונים לביתנו היא דלת לשנים רבות. אנחנו צריכים לקבל החלטה צרכנית נבונה, לעשות סקר שוק, לגלוש לאתרים של חברות ייצור דלתות מובילות כמו שריונית, עם שם ומוניטין. דלת לא מחליפים כל שנה ולכן כאשר אתם קונים דלת בטחון אתם צריכים לשים לב לכל מיני דברים. אל תשקיעו את כספכם במוצר נחות. עדיף לשלם יותר ובלבד שהדלת שקניתם תהיה באמת דלת ביטחון ראויה ותקנה לכם את הביטחון לו אתם זקוקים בבית שלכם. דלת ביטחון איכותית עושה לפורצים את החיים קשים. היא לא תיפרץ בקלות, אם בכלל וייתכן שעד שהפורץ יצליח בכלל לעשות משהו, כבר תישמע אזעקה אם הדלת מחוברת למוקד, או שאיזה שכן יתפוס אותו על חם. הדלתות של היום לא עושים לפורצים את החיים קלים, אבל אתם צריכים למצוא את הדלת שעושה להם את החיים הכי קשים שיש.

מה חשוב ברכישה של דלת בטחון?

אחד הדברים הכי חשובים ברכישה של דלת ביטחון זה נושא האחריות. היא צריכה לקבל אחריות בעת ההובלה, אחריות להתקנה ואחריות אם חלילה יש תקלות ייצור, שזה דבר שאי אפשר לצפות אותו אבל עם בקרת האיכות שיש בחברת שריונית, סביר להניח שתקלות הייצור שואפות לאפס. דבר חשוב הוא לבחור דלת שהיא לא רק דלת חזקה ויציבה, אלא גם מעוצבת וכזו שיכולה להשתלב בכל סגנון של בית, מבלי לפגוע ברצף ובהרמוניה שלו. קראו גם על:דלתות פנים