דלג לתוכן המרכזי
Skip Navigation Linksדלתות שריונית > מגזין הדלתות> דלתות פנים- באיכות גבוהה
אין בית שלא צריך דלתות פנים. בשוק יש הרבה מאוד סוגים של דלתות ובאיכויות משתנות, והצרכן מבולבל. שריונית מתמחה בדלתות פנים כבר שנים רבות ואת הידע הזה היא משקיעה בייצור הדלתות בקולקציות החדשות. אם מביטים על הקולקציות האלה ובוחנים אותן עשר שנים קודם, רואים שיש הבדל גדול בין סדרות דלתות הפנים המוצעות היום, לבין אלה שהציעו לפני כמה שנים. הסיבה לכך היא- עיצוב. שוק דלתות פנים עבר שינויים רבים בשנים האחרונות ומפריט ברמה של מחיצה בין חדר לחדר הוא הפך לאלמנט עיצובי לכל דבר ממש כמו הספה בסלון. כדי לבחור דלתות פנים לבית בצורה מדויקת, שמתאימות לצרכים שלכם, מוטב ליצור קשר עם מפעל ישראלי שמייצר דלתות כחול לבן, כי אלה הן דלתות שעומדות בתקנים של מכון התקנים. חלק מהדלתות מיבוא אינן עומדות בהם.

עוברים דירה ומחליפים את הדלתות

אם אתם רוכשים דירה מיד שנייה שלא החליפו בה דלתות כבר הרבה שנים, סימן שאתם צריכים דלתות פנים חדשות. תגלו כי היום יש לא רק דלתות עץ, אלא גם דלתות מתכת מסגסוגת מסוימת וזה כדי למנוע בעיות של רטיבות וטפילים. תגלו כי יש עוד חומרי גלם כמו למשל דלת פולימרית שזה חומר של מעבדה שהיא האידיאלית לחדרי אמבטיה ולחדרים רטובים אחרים בבית. תגלו גם כי הרבה דברים עברו על הדלתות בארץ מאז שהן היו רק בצבע לבן או חום. היום כל קשת הגוונים אופנתית. יש דלתות בצבע ירוק, כחול, אדום, ורוד, צהוב ובעצם הכול זורם. אלה הם אגב גם הצבעים של הריהוט המודרני היום. זה אומר שאם הבית שלכם מעוצב בסגנון מודרני, דלתות שריונית יכולים לספק לכם דלתות בעיצובים חדשניים ובגוונים שיתאימו לאווירה ולגוונים שיש לכם בבית. מוטב להגיע לאולם תצוגה של חברה גדולה שיש לה היצע גדול של דלתות, ולפני כן גם לעיין בקטלוג שלה. לכל אתר של חברת ייצור דלתות נחשבת יש היום קטלוג באתר.

דלתות פנים עמידות למים

במחקר שנעשה על צריכת המים בארץ עלה, כי בישראל שטיפת הרצפות כרוכה בהרבה מאוד מים. זה לא קורה אגב בשום ארץ אחרת וזה אומר רק דבר אחד. שאם בבתים בישראל שוטפים רצפות עם הרבה מים, זה מסביר מדוע שריונית החליטה לפתח דלתות עמידות למים. זה צורך שעלה מהשטח. דלתות פנים שאינן עמידות למים, מושכות טרמיטים, מעלות טחב, נסדקות, מתקלפות ומתנפחות. לא רק שזה לא יפה, זה מריח רע. בעבר היו דלתות שהיו מיוצרות מעץ מלא וזה היה צבוע בצבע שמן, או שהיו דלתות מפח. אין ספק ששני סוגי הדלתות האלה היו עמידים למים אבל הם נראו רע. בשנים האחרונות מושקעים משאבים ואמצעים רבים כדי להשביח דלתות ולהגיע לאיכות ושכלולים חדשים ובין השאר בפיתוח של דלתות פנים עמידות למים. אלה הן דלתות שלא יקרה להן שום דבר והן לא ישתנו אם חלילה הם יבואו במגע עם מים והם בעדיפות גבוהה מאוד היום מבחינת הצרכנים. העיצוב שולט בדלתות הפנים פעם דלתות פנים היו רק מחיצה סתמית שיצרה את הגבול בין חלל לחלל בבית. היום הן פריט עיצובי לכל דבר ועניין. הישראלים היום הם שבעי טיולים לחו"ל, הם מבקרים בתערוכות ומתעניינים בעיצוב. הטלוויזיה והמחשב מביאים אליהם את כל החידושים האחרונים בתחום העיצוב והם רוצים את זה אצלם בבית. הם כבר לא רוצים את מה שיש אצל השכן, הם רוצים יותר. הם מוכנים להשקיע זמן ולמצוא את הדלתות הכי יפות בעיניהם. לעתים הם מצלמים את המיקום שלהן ומגיעים אתו לאולם התצוגה כדי להתאים לכל מקום את הדלת המתאימה לו.