דלג לתוכן המרכזי
Skip Navigation Linksדלתות שריונית > מגזין הדלתות> דלתות כניסה – השער לעולם שלכם
מחקרים רבים מראים את החשיבות הרבה של הרושם הראשוני. בסופו של דבר, לא משנה כמה נתאמץ – יהיה לנו מאוד קשה לשנות את הרושם שנוצר אצלנו בדקות, אולי אפילו בשניות הראשונות שבהן אנחנו נתקלים במשהו חדש. הנושא של רושם ראשוני תקף לגבי מגוון סיטואציות – דייט ראשון, ראיון עבודה, קבלת פנים באירוע ואפילו בבית שלנו. כן, כן, גם החזית של הבית שלנו יוצרת רושם מסוים, ואם אנחנו רוצים שהבית שלנו ישקף אווירה מסוימת או יעביר איזשהו מסר – כדי שנהיה מודעים לכך. דלתות כניסה לבית יכולות להעביר כל מיני מסרים אשר עשויים לנבוע מהטעם האישי שלנו, מהצרכים שלנו ולפעמים, אפילו מהמקום שבו אנו גרים. ככלל, אפשר להגיד שדלת כניסה צריכה לייצג כמה דברים. הראשון הוא אסתטיקה. רובנו נרצה שחזית הבית שלנו תהיה מטופחת ובעלת מראה כללי אסתטי ונאה, על מנת ליצור רושם ראשוני חיובי. דבר נוסף שנרצה לשים לב אליו הוא שדלת הכניסה שלנו מתאימה לטעם האישי שלנו. דלת כניסה היא שער לבית שמאחוריה – לעולם שלנו, שעיצבנו בהתאם לאווירה שאנחנו רוצים ליצור ולדברים שמשמחים אותנו. רצוי שדלת הכניסה תתכתב עם המוטיבים העיצוביים שבחרנו בהם, ותהיה מעין הקדמה למה שמסתתר מאחוריה. דבר נוסף שחשוב לקחת בחשבון בעת בחירת דלת הכניסה לביתנו הוא ההרתעה. נרצה ליצור איזון בין האסתטיקה והמראה, שאולי נרצה שיהיה "מזמין" יותר, לרצון להרחיק אורחים לא רצויים מהבית שלנו. דלתות מחומרים מסוימים או בעלות מנגנוני נעילה מורכבים במיוחד, יוצרות מראה יותר מרתיע ומאיים שיעודד את הפורצים לעשות אחורה פנה ולחפש להם דלת אחרת לפרוץ.

למה לשים לב כשבוחרים דלתות כניסה

כאשר אתם בוחרים דלתות כניסה, מלבד המראה החשוב בהחלט, יש מספר דברים שכדאי לעשות לפני שמקבלים את ההחלטה. הראשון הוא לקרוא חוות דעת של לקוחות עבר אודות הספק או החנות מהם אתם שוקלים לבצע את הרכישה. כך תקבלו תמונה מדויקת ככל האפשר של השירות שתקבלו אם תיתקלו בבעיה כלשהי, ותוכלו לבצע החלטה נבונה. כמו כן, חשוב לבחון את תקופת האחריות על המוצר, כדי להבין מה ההתחייבות של בעל העסק כלפיכם לאחר שתבצעו את הרכישה. דבר שלישי שאסור להקל בו ראש הוא נושא העמידות. דלת כניסה היא לא מוצר שאפשר לחיות בלעדיו, ולכן חשוב לבחור בדלת עמידה, שלא תצטרכו להזמין עבורה תיקונים מדי שני וחמישי. מחשבה מקדימה ואולי מעט השקעה כספית יחסכו לכם הרבה אנרגיות בהמשך.

אין ספור סוגים – רק תבחרו

אם אתם מחפשים דלת חדשה לבית שלכם ומעבירים את זמנכם בהתבוננות על תמונות של מגוון דלתות כניסה, ודאי שמתם לב שקיים בתחום מגוון רחב של אפשרויות. היום, הודות להתפתחויות הטכנולוגיות שמאפשרות לנו להשתמש בחומרים מגוונים וכמובן לייצר כמות עצומה של מוצרים במהירות שיא – בכל שוק שנוכל לחשוב עליו נמצא מבחר מדהים של מוצרים בשלל צורות, גוונים ותכונות. עכשיו, אתם רק צריכים לבחור את דלת הכניסה שמתאימה בדיוק לבית שלכם. אז איזו דלת תבחרו? האם זו תהיה דלת עץ בסגנון קלאסי, עם פיתוחים שיעניקו לה ייחודיות? אולי דווקא דלת שמשלבת זכוכית, שתיצור מראה רך, מזמין ורומנטי? אם אתם גרים בבית פרטי ודלת הכניסה לבית שלכם חשופה למזג האוויר המשתנה, אין ספק שכדאי לכם לשקול לבחור בדלת אלומיניום, אשר נחשבת עמידה במיוחד וללא ספק תעשה את העבודה. עם מעט השקעה תוכלו למצוא את הדלת המושלמת עבורכם, וליהנות מהבחירה שלכם במשך שנים ארוכות. חשיבות דלת כניסה, מה דלת כניסה צריכה לייצג (אסתטיקה, התאמה לטעם שלנו, הרתעה), סוגים של דלתות - עץ, אלומיניום, זכוכית, איך לבחור - חוות דעת, עמידות, אחריות, מחיר

קראו גם על: דלתות פנים