דלג לתוכן המרכזי
Skip Navigation Linksדלתות שריונית > מגזין הדלתות> דלתות כניסה דקורטיביות

דלתות כניסה דקורטיביות

אנחנו חיים היום בעידן של עיצוב. כבר מזמן אי אפשר למכור לישראלים רק רהיטים מסין. עברנו את תקופת ה"אנו באנו ארצה" והיום אנחנו נוסעים לחו"ל מבקרים בתערוכות, חשופים למולטימדיה ורוצים כורסא בדיוק כמו במשחקי הכס. מה יש? לא מגיע לנו. הרמה של עיצוב הבית בארץ עלתה פלאים. אנשים יודעים היום לייצר את סביבת החיים שהם אוהבים ולא רק מבחינה פונקציונאלית. אם פעם משפחה הייתה הולכת לקנות ספה, כדי שתהיה ספה בסלון שיהיה איפה לשבת או לארח, ואם היא הלכה לקנות דלת כי חייבים להתקין דלת. היום היא בוחרת את הדלת, היא לא קונה כל מה שמציעים לה. היא תרצה לראות קטלוגים, להתמצא במה שיש, להבין מה הולך ומה מודרני ולבחור דלת כניסה לא רגילה בכלל. למה? כי אף אחד לא רוצה כבר את מה שיש לשכן ולא בטוח שהיום הדשא שלו יותר ירוק... היום יש דגש על דלתות כניסה מעוצבות ויש כל מיני סגנונות עיצוב, ממש כמו שיש כל מיני סגנונות עיצוב של רהיטים. היום גם דלת היא רהיט לכל דבר.

דלת כניסה סגנון רטרו- חלום של דלת

בשנים 50-70 המוגדרים כתקופת הוינטאג' היו בכל דירה דלתות לתפארת. דלתות גדולות של כנף אחת או שתיים מעץ מלא, עם חלונות קטנים ופרזול מיוחד במינו. דלתות עם אופי שנראות כמו מטירה עתיקה. פשוט יפהפיות. מה שמייחד את דלתות הוינטאג' הללו הייתה פשטות, יחד עם איזה נוכחות מרשימה מאוד. ירידה לפרטי פרטים, גימור מושלם ואיכות בלתי מתפשרת. את היוקרה ראו בכל מילימטר על הדלת. זו הייתה דלת שהחזיקה מעמד הרבה שנים, כל כך פשוטה ויחד עם זאת בעלת נוכחות מצוינת. בשווקי פשפשים מוכרים היום את הדלתות האלה בהרבה מאוד כסף, כי יש להן אופי של זמן, שנים ועיצוב נקי ופשוט. הצצה במגוון הדלתות של שריונית, חושפת חזרה לדגמים של אז, בחומרי גלם חדשים ובייצור של טכנולוגיה מתקדמת. דלתות SUPREME של שריונית, נראות בדיוק כמו הדלתות של פעם. דלתות מעוצבות בניחוח ים תיכוני, כבדות ויפות ויחד עם זאת בטוחות כמו שדלתות כניסה צריכות להיות. יש להן מראה אותנטי למרות שהן רטרו, וחומרי הגלם החדשים ושיטות הייצור רק עושות להן טוב. אין בית שמכבד את עצמו ולא מתקין בכניסה דלתות SUPREME של שריונית. ההשראה היא ים תיכונית ויוונית והן עונות על הטעם של דלת כפרית אבל יוקרתית. דלת כניסה כזו שווה מחשבה על טוסקנה ואז על שריונית.

דלתות כניסה דקורטיביות

הרצון לבית מעוצב לא מסתכם רק בבחירת ריהוט או טקסטיל לבית, אלא מתחיל מבחירת דלת כניסה. זו עברה כבר כמה גלגולים. בהתחלה חיפש הישראלי, דלת ביטחון חזקה נגד פריצות. היום יש שילוב של כל הדרישות. יש דלתות כניסה דקורטיביות שהן גם דלתות עם רמת ביטחון אולטימטיבית ונושאים חמישה סמלי איכות. ויש גם דלתות כניסה דקורטיביות, שמשלבות אלמנטים מאלומיניום, דלתות עם חלון נפתח בדלת, חלונות מסורגים, חלון עם זכוכית חלקה, משוריינת, זכוכית סבתא. אין סבתא שבבית שלה לא הייתה מותקנת בכניסה דלת וינטאג' פשוטה ואיכותית. כל דלתות הכניסה הללו הן בגימור חיצוני מאוד יוקרתי של צביעה אלקטרוסטטית. גם מגוון הצבעים הופך את הדלת לאלמנט מיוחד התורם גם לעיצוב הכניסה. צבעים אפוקסי מגורענים עם צבעים שלא חלמתם לקבל את האורחים שלכם: צבעי אדמה, ירוק, אפור ואדמדם. אם אתם צריכים דלת כניסה מעוצבת וגם יפה חפשו את דלת שריונית 7001, שריונית 7040 ועוד. חלום של כניסה.