דלג לתוכן המרכזי
Skip Navigation Linksדלתות שריונית > מגזין הדלתות> דלתות אקוסטיות- שקט בבקשה!

דלתות אקוסטיות- שקט בבקשה!

עד לא מזמן, דלתות אקוסטיות היו נחלתם של אנשים בעלי הון, גופים מסחריים או מוסדות ציבוריים בגלל מחירן הגבוה. מדובר על דלת אשר יש בה מילוי כלשהו, אשר מצליח להפוך אותה לדלת מבודדת לא רק לרעש אלא גם לטמפרטורה. היום יש חברות דלתות שמייצרות גם דלתות אקוסטיות לכל דורש. מחירן כבר לא בשמיים ורבים מתעניינים ברכישת דלת כזו לבית או למשרד. לפעמים חוסר נוחות במשרד או בבית, נובעת מאיזה שהוא רעש סמוך שמפר את שלוותנו ומפריע לנו להתרכז. זה עלול לקרות במקום עבודה, וזה עלול לקרות גם בבית. הגבולות מיטשטשים, העובדה שיש דלת לא מונעת את החדירה לפרטיות אצל כל אחד. כאשר מדובר במקום עבודה, יש חשיבות רבה לדברים הנאמרים מאחורי דלתות סגורות ופה דלתות אקוסטיות הן חובה. לדלתות אקוסטיות היום יש את כל התכונות והיתרונות של דלת איכותית וחזקה, אבל יחד עם זאת הן מבודדות רעש.

לא תשמעו 34 דציבלים של רעש

היכולת הכי גדולה של דלתות אקוסטיות, היא לבודד רעשים גם בעוצמה של 34 דציבלים. דלת רגילה מבודדת למשל בין 26-30 שזה לחלוטין לא מספיק ולא מצליח לבודד את הקולות מבחוץ לא של הרחוב ולא מתוך הבית. דלת אקוסטית שמבודדת 34 דציבלים מותאמת לבתים וגם למשרדים. היא משלבת טכנולוגיות מתקדמות, חוויה ונגישות לכל מי שזקוק לדלתות אקוסטיות. כלפי חוץ הדלתות נראות רגילות, אבל בתוכן יש שכבות של חומר המספקים הגנה אקוסטית מלאה לצד דגמים מעוצבים ומרשימים. תפקידה של דלת אקוסטית הוא לבדל את הפעילות והרעש מחלל אחד במשרד או בבית, שלא יעברו לחלל אחר ואף יפגמו בפרטיות ובשלווה של הדרים או העובדים בחדרים הסמוכים. בכל משרד וגם בכל בית, מתרחשת פעילות של מי שעובד שם או מי שגר שם. לעתים אפילו מדובר על פעילות דיסקרטית שכל אחד היה רוצה שזה יישאר בחדרו. אם אין לכם דלת אקוסטית, הפרטיות שלכם נפגעת והמידע שאתם לא רוצים שיגיע לאחרים, גולש החוצה.

דלת אקוסטית בחדר השינה

חדר השינה בכל בית, הוא המקום הכי פרטי והכי אינטימי. בין אם מדובר בשיחה אישית בין שני בני זוג, שיחות טלפון ועוד, אף אחד לא היה רוצה שמישהו אחר יחדור לפרטיות שלו וישמע את השיחות שלו. כאשר מתקינים דלת אקוסטית בכניסה של חדר שינה, מבטיחים כי מה שקורה מאחוריה, לא עובר החוצה. אף אחד אחר לא שומע ולא מקשיב. יש שמירה על הפרטיות ואף אחד גם לא מפריע לאחר עם הפעילות והשיחות הפרטיות שלו. כל בן משפחה יכול לומר מה שהוא רוצה מאחורי הדלת האקוסטית שלו ואיש לא יצליח לשמוע את השיחות הפרטיות שלו. אם מישהו רוצה לשמוע מוזיקה, היא לא תעבור את סף הדלת, וכל מה שמתרחש מאחורי דלת אחת יישאר מאחוריה. גם במקומות עבודה יש צורך לשמור על הפרטיות. מאחורי דלתות של משרד מתקיימות לעתים שיחות אישיות שאף אחד מלבד הנוכחים לא צריך לשמוע אותן. אם אין לכם דלת אקוסטית- ישמעו אותן. לעתים מדובר על מידע מסווג, משהו שאף אחד לא רוצה שמישהו אחר ישמע. חשוב מאוד לא לאפשר זליגה של מידע מסחרי, פיננסי, זה חייב להיות בד' אמות החדר. גם חדרי ישיבות זרוקים דחוף למבחר של דלתות אקוסטיות, מה שקורה בחדר הישיבות, שיישאר בחדר הישיבות.