דלג לתוכן המרכזי
Skip Navigation Linksדלתות שריונית > מגזין הדלתות> דלתות הזזה - פיתרון חכם בדיוק בשבילך!
דלתות הזזה הן המצאה מתוחכמת ופתרון יוקרתי ופונקציונאלי להיעדר מקום בחללים קטנים לפתיחת דלת באופן המסורתי. דלתות אלו נותנות פתרון לחיסכון בשטח של חללים קטנים. דלת שנפתחת בהזזה לתוך גומחה ייעודית לא גוזלת שטח בעת פתיחתה ובעזרתה ניתן לנצל את חלל החדר המקסימלי. ניתן להתאים דלת כזו לכל חלל ולהתאים גודל סגנון ועיצוב בהתאמה אישית והיא מעניקה לחלל מראה נקי מבלי להתפשר על הנוחות.

טרנד עיצובי

בשנים האחרונות דלתות לבית הפכו לאחד הטרנדים הכי חזקים בשוק העיצוב. הדלת הפכה מפריט פונקציונלי שמטרתו חציצה והפרדה בין חדרים, לפריט שנבחר ומעוצב על פי צרכי הלקוח. הדרישה לעיצוב פרקטי ופונקציונלי של חללי הבית ומקסום השטח הפכה דלתות הזזה לטרנד עיצובי בבית הישראלי. מעבר לפתרון הפונקציונאלי שדלתות אלו נותנות, הן הפכו לפריט עיצובי מבוקש ונחשק. השימוש בחומרי גלם איכותיים מעניק לדלתות אלו מראה מודרני ומעוצב. הן עשויות מחומרי גלם בגימורים שונים, הן בנויות בגומחה בקיר סמויה או גומחה גלויה ותמיד הן יכללו מנגנוני גלילה שקטים (שמבטיחים שהדלת תחליק על גבי המסילה בשקט) וכיסי מתכת עמידים ונסתרים בתוך הגומחות שיכולים להחזיק מעמד שנים.

פתרון לחדרי ילדים

דלת הזזה הן פתרון מעולה לחדרי ילדים ובמיוחד עבורם ולאחרונה אפשר למצוא אותן בהרבה חדרי ילדים, לנוחות ההורים והילדים עצמם. הדלתות לא גוזלות שטח מהחדר שבדרך כלל קטן יחסית. הפתיחה הפשוטה של דלתות אלו זו אינה מבוססת על לחיצה על ידית גבוהה מדי בשביל הילד, אלא על תנועת החלקה עדינה. בנוסף הדלתות נפתחות לתוך גומחה שבקיר ולא נפתחות בהפתעה החוצה ובכך הן בטיחותיות יותר לילדים. בנוסף פתיחה וסגירת הדלתות עם מנגנון הזזה השקט והכנסתם לכיס המיועד מונע גם טריקות דלתות.

יותר שטח לחדרים קטנים

דלת נפתחת אל תוך או אל מחוץ לחדר ובכך משתמשת בשטח החדר, לעומתן דלת הנכנסת לתוך גומחה מאפשרת ליהנות מיותר שטח בחדר ובכך מעניקה פתרון מושלם לחללים קטנים. דלתות הזזה מהוות פתרון מעולה לחדרים קטנים כמו, חדרי ארונות , חדרי שירותים, דירות שכורות, חדרי מקלחת קטנים קליניקות משרדים ועוד. להתקין בחללים קטנים הדורשים דלת רגילה יגרום לחסימה והפרעה לתפקוד של המקום עם פתיחתה. דלת שנכנסת בשקט ומחליקה על גבי המסילה לתוך גומחה בקיר לא תפריע תחסום או תגזול שטח כשפותחים אותה.

טרנד חדש גם במשרדים

לאחרונה התגבר טרנד התקנת דלתות הזזה במשרדים מעוצבים. הן נותנות פתרון אסתטי לניצול מקסימלי של כל חלל מתוך הדגשת אלמנטים עיצוביים. אפשר למצוא אותן בתוך משרדים של חברות הייטק וחברות יוקרה ולהתרשם ממפגן של עיצוב המפגיש בין פונקציונאליות לטכנולוגיה. הבחירה של דלתות אלו במשרדים מעוצבים נובעת לא רק מרצון לניצול השטח אלא דווקא בגלל הלוק המתוחכם שלהן. למשרדים שמחפשים ניצול מרבי של שטח, דלתות אלו מאפשרות להפוך כל חדר לכמה חללי ישיבה פרטיים מתוך כוונה לנצל את כל השטח לטובת העובדים. הן לא דורשות מקום רב לפתיחה ולכן הן הבחירה הנכונה בכל מה שקשור לחדרים קטנים, משרדים, קליניקות ועוד. אפשר לרכוש דלתות אלו בכל המידות ומכל סוגי חומרי גלם. ניתן להתאים גודל סגנון ועיצוב בהתאמה אישית. הן יכולות להשתלב בקלות בבנייה חדשה ובבניה ישנה הן יכולות לחסוך שטח רב ולהוסיף אלמנטים עיצוביים טרנדים לכל חדר. מומלץ לרכוש דלתות הזזה מחברה מובילה עם ותק בייצור דלתות ,אשר משתמשת בטכנולוגיות חדשניות, שיש לה מגוון קולקציות ועמידה בתקני ייצור.