דלג לתוכן המרכזי
דלתות פנים במבצע תוכלו למצוא בסוף כל עונה, כאשר מגיעה קולקציה חדשה של דלתות ומדובר כמובן בחברה שמחדשת את הקולקציות שלה כל כמה שנים. יש דלתות פנים של שריונית מכמה סוגים והן משקפות היום את המהפכה הגדולה שעברה על דלתות העץ המוכרות, הלבנות אלה שהיו בכל בית. אם החידוש הכי גדול של דלתות פנים היה דלת עץ חומה, הרי שהיום אם תיכנסו לקטלוג של שריונית, תגלו איזו דרך ארוכה עשו הדלתות ואיך הם משקפות היום גם את שעבר הבית הישראלי החלוצי. הכי מודרני, חומרי הגלם הכי מתקדמים, אלגנטיות מאופקת ומוצרי מעבדה שהופכים את הדלתות לעמידות גם בפני מים, טרמיטים ועוד. דלתות מסוג INHOUSE עשויות עץ או מתכת ויש מהן שעשויות ממתכת ומתחברות למשקוף פולימרי. זהו משקוף שעשוי מתערובת המקנה לו עמידות בפני מים ועוד.

צבעים של דלתות פנים במבצע

לא רק חומרי הגלם שינו לגמרי את כל מה שידענו על דלתות, גם הצבעים הם חדשניים והיום דלתות פנים יכולות להיות בצבעים של: שמנת, שחור, קרם, לבן, ורוד, תכלת, אפור, ירוק זית ועוד. יש דלתות פנים גם עם חלון, מה שמוסיף להם אלמנט מיוחד. ידיות פשוטות ומודרניות שמתאימות לסגנון הנקי והפשוט הזה, הסגנון המודרני. מחירן של

דלתות פנים במבצע

לא זול היום אבל גם בתחום הזה יש מבצעים והנחות, ואם תקלידו את המשפט דלתות פנים במבצע, תוכלו לקבל תוצאות של דלתות איכותיות שנמכרות במבצע וזה יכול להיות מכל מיני סיבות. יחד עם זאת חשוב לומר, שמכיוון שאתם בוודאי רוצים דלתות איכות, פער המחירים יכול להיות משמעותי, אבל במוצרי איכות נשמר איזה סטנדרט של מחירים.

סדרת INDOOR

דלתות פנים מסדרת INDOOR, הן המילה האחרונה בנישה של עיצוב דלתות מכל היבט שהוא: עיצוב, חומר גלם, גוונים, שיטות וטכניקות של עבודה וצביעה ועוד. הן משווקות בצבעים אופנתיים ומתאימות לכל מיני סגנונות עיצוב בבית. האיכות שלהן גבוהה מאוד והיא באה לידי ביטוי בסמל האיכות המצורפים לדלת. יש סמל המעיד על איכות שיטת הייצור. דלתות הפנים של שריונית מיוצרות בצורה של "מגירה" כאשר כל שכבה נכנסת לתוך שכבה אחת בשתי וערב עד שמתבצע "חיבור הרמוני טבעי". לאחר מכן הם מודבקים זה לזה. אלה הן דלתות מומלצות לכל דירה ובית. שיטת החיבור שלהן מבטיחה עמידות וחוסן לאורך זמן. כאשר אתם מחפשים דלתות פנים במבצע, ייתכן כי תגלו שיש מבצע הנחות גם עליהן. חפשו זאת ברשת. דלתות פנים מבודדות זה חשוב מאוד בכל בית ולכל משפחה חשובה הפרטיות. כאשר אתם מחפשים דלתות פנים במבצע, שימו לב לכך שהן תהיינה מבודדות ומומלץ עם פוליאוריתן מוקצף. בידוד זה מבטיח בידוד תרמי ואקוסטי ברמה גבוהה וכן חום וקור עד פער של 25 מעלות מהטמפרטורה בחוץ. אל תתפשרו בנושא הזה, משום שכאשר מדובר בבית עם משפחה וילדים, שלא מותקנות בו דלתות פנים מבודדות, בסופו של דבר הרעש נשמע בכל מקום ופוגם באיכות החיים. יצרניות מותגי דלתות הפנים בארץ, כבר הבינו מזמן שלדלתות עץ יש חיסרון גדול. הן מאוד בעייתיות במגע עם מים ובארץ, רגילים לשטוף את הבית עם הרבה מים, ודבר שני לעתים יש הימצאות של טרמיטים ועובש ולכן דלת מעץ, היא כבר לא הכי פופולרית. יש היום דלתות מסגסוגת מתכת שנראות בדיוק כמו מעץ אבל מתנהגות כמו דלתות מתכת. הן עמידות בפני מים ובפני טרמיטים ויש יצרן מותג דלתות מוביל שגם נותן על זה 5 שנים אחריות. DX51 הוא שמה של סגסוגת המתכת המהווה את חומר הגלם לדלתות. היא מקנה לכל דלת עמידות וגם חסוך להרבה מאוד שנים.