דלג לתוכן המרכזי
Skip Navigation Linksדלתות שריונית > מגזין הדלתות> דלתות יוקרתיות
תענוג להביט בקטלוג דלתות שריונית לשנת 2019. המעוף, היצירתיות, הדמיון ואיכות הדלתות מחזירים אותנו לשנות ה-60 כשעץ היה עץ, דלת הייתה מעוצבת ואף אחד לא קרא לזה דלתות יוקרתיות, זה מה שהיה סטנדרטי. אבל מאז עברו הרבה דלתות במכולות מחו"ל ובעיקר מסין מהזן הנחות, ונגרים חובבים החליטו שהם יצרני דלתות עד שהלקוח הישראלי מצא את עצמו מבולבל מרוב דלתות ובלי דלת אחת מכובדת לרפואה. אם תביטו בדלתות העצומות של היום, מותג שריונית עושה לכם בית ספר. למשל דלת כניסה דגם 7010, דו כנפית לכניסה אחת גדולה. בצבע לבן מגורען. דלת יפהפייה ממש מלכותית וכל זה יכול להיות אצלכם בכניסה לסלון בבית. או תוכלו לבחור בדלת דגם 7040 צבע 9005 מגורען. כאשר אומרים מגורען מתכוונים לצבע אקרילי בעל רכיב אחד יסוד ועליון המיועד לצביעה ישירה. העיצוב של שתי דלתות יוקרתיות האלה הוא לגמרי וינטאג', אבל עם כל הטכניקות של היום וזה יוצא הכי יוקרתי ואלגנטי שיש. לדלתות יש חלונות, פרזול ואלמנטים שמגדירים את ההשקעה והירידה לפרטים כתואמת תקופת הוינטאג'.

דלתות יוקרתיות- הקפדה על כל פרט

ירידה לפרטים זו הגישה שאפיינה ייצור של לפני הגעת הרשתות לעולם. היצרנים שמו לב לכל פרט בכל מוצר שייצרו והוא היה צריך להיות מושלם. הוא היה ברמה של הזמנה מיוחדת, למרות שהוא היה בייצור של כמויות. אבל הוא לא היה בייצור המוני כמו היום, שמפחית מן הסתם את ההקפדה על כל פרט ופרט, אי אפשר לעמוד בזה היום אם רוצים לשווק הרבה. אבל אפשר בהחלט להגיד על דלתות האלה שהן ONE OF A KIND מבחינת הרמה והאיכות שלהם, ממש כמו שפעם היו מקפידים על הפרטים ומייצרים מוצרים באיכות גבוהה. מספיק להסתכל על העבודה עליהן, הפרזול, החשיבה והעיצוב ולקבל את ההרגשה שמסתכלים על יצירת אומנות. דלת פשוט מושלמת. הדבר הראשון שעושה את ההבדל בין דלתות יוקרתיות לדלתות פשוטות הוא ההקפדה על כל פרט ופרט, איכות חומרי הגלם, איכות הייצור, הגימור בלי שום פשרה.

סדרת דלתות יוקרה SUPREME דלת עם סטטוס

סדרת הדלתות SUPREME היא סדרה של דלתות מעוצבות עם מראה ים תיכוני. דלת דו כנפית, כנף וחצי. חלונות מסורגים קטנים עם פרזול מיוחד, ידיות ארוכות בולטות. אלמנטים מאלומיניום. חלון נפתח, זגוגית משוריינת המכונה "זכוכית סבתא" כי זה מה שהיה בימי הוינטאג'. זוהי אלגנטיות פשוטה ומכניסת אורחים תרתי משמע. מדובר על דלתות גם מעוצבות בשימת לב על כל פרט ופרט, המהוות גם דלתות בטחון הנושאות חמישה סמלים של איכות בלתי מתפשרת. גם חומרי הגלם, גם הצביעה וגם בחירת הגוונים הם ברמה הגבוהה ביותר הקיימת גימור יוקרתי של צביעה אלקטרוסטטית, צבעים אפוקסיים, עיצוב מיוחד. דלתות חלום.

דלתות בעיצוב מודרני

HI-TECH הן דלתות יוקרתיות של מותג שריונית. הן נראות בדיוק כשמן- סגנון מודרני הייטקיסטי, שימוש בחומרי גלם הכי מתקדמים, טכנולוגיות ומנגנוני נעילה מתוחכמים. אלה הן דלתות מעוצבות בקווים נקיים והן מתאימות לבתים בסגנון הזה וגם לבתים שרוצים לשלב סגנון הייטק עם סגנון כפרי ועוד. הן עשויות מפח פלדה או מאלומיניום טבעי, הן מצטיינות בבידוד תרמי ואקוסטי ויש מהן כדלת בודדת וגם דלת דו כנפית. דלת דו כנפית היא דלת כניסה עצומה המצוידת בבריחים בקוטר של 14 מ"מ שיכולים לחדור לעומק 25 מ:"מ למשקוף. בנוסף לדלת מנגנון השמדה עצמית, אשר נועל את המנעול בעת חלילה פריצה. בנוסף יש בדלת צילינדר פרמיום עם כרטיס לשכפול. הדלת עמידה בפני כל מזג אוויר.