דלג לתוכן המרכזי
Skip Navigation Linksדלתות שריונית > מגזין הדלתות> דלת פנים צהובה
עברו חלפו הזמנים שכל הדלתות בבית היו לבנות. זה בדיוק מה שהיה עד שלהי שנות ה-70 אז התחילו לייצר את דלתות הפלדה הראשונות. דלת פנים תמיד הייתה בצבע לבן, ככה זה היה אצל כולם. "ההתפתחות" אפשר לומר הייתה העיצוב הכפרי שחדר לבתים דרך המטבחים, אז התקינו גם דלתות פנים מעץ זה נחשב אז הכי מודרני. צבעה של הדלת היה טבעי ומי בכלל חשב על דלת צהובה או ירוקה. אבל היום עולם עיצוב הבית כל כך התפתח שהדלתות גם הן משווקות היום לא רק באיכות גבוהה אלא גם בשלל צבעים אופנתיים. מי שחושב להחליף דלת פנים בדרך כלל עושה את זה מכל מיני סיבות. הרבה פעמים לא מחליפים רק דלת פנים אחת, אלא את כל הדלתות בבית. יש אנשים ששוכרים דירה ומגלים שהדלתות שם סדוקות, נפוחות מרוב לחות וגם מדיפות ריח של טחב. יש כאלה שפשוט רוצים להתחדש ומחליפים את דלתות הפנים שלהם בכל הבית.

דלתות או דלת פנים מודרניות

כאשר הדלתות והמשקופים כבר נראים מוזנחים וישנים, מתקבלת ההחלטה להחליף אותן. הדבר הראשון שצריך לעשות זה להיכנס לגוגל ולרשום דלתות פנים, כך תוכלו להגיע למיטב החברות שעוסקות בשיווק דלתות פנים חלקן גם יצרניות. באתרים שלהם תוכלו לראות קולקציה של דלתות פנים ואולי תיתקלו באיזו דלת פנים שבאמת דמיינתם אותה כך. השלב השני זה לערוך השוואת מחירים בין החברות כדי להבין אם יש פערים במחיר, ואם יש אז זה בוודאי פונקציה של איכות וגם על זה אתם צריכים לתת את הדעת. כדי שלא תהיה לכם שוב דלת פנים בלויה מומלץ לבחור בדלתות פנים עמידות למים. הן עשויות בדרך כלל מסגסוגת מתכת והן לא רק עמידות למים אלא שלעולם לא ישרצו בהן תולעי עץ, כפי שקורה לא אחת עם דלתות עץ.

דלתות הן תכשיט בכל בית

מדלתות שהתפקיד שלהן היה לחצוץ בין חדר לחדר, עברו הדלתות מהפיכה והיום הן משמשות כאלמנט עיצובי לכל דבר. היום כל דלת פנים נבחרת עפ"י איכותה וגם עפ"י הדגם שלה. יש דלתות פנים עם חלון, עם דוגמאות, בצבעים שונים והן מוסיפות הרבה לעיצוב בכניסה של כל דלת. כאשר מדובר על דלתות פנים לבית בו יש גם ילדים, חשוב לבחור דלתות אקוסטיות שהן בדרך כלל גם מבודדות חום וקור, כך הן יוכלו לשמור על הטמפרטורה הפנימית של כל חדר. היום גם לא חייבים לקנות את אותן דלתות לכל הבית ויכול להיות דגם אחד בכל חדר. יש בתים שזה המוטיב המרכזי של העיצוב שלהן, יש להם כל מיני חדרים כאשר בכל חדר יש עיצוב שונה, וכך גם נבחרה הדלת.

דלת פנים עמידה למים- בחירה מצוינת!

הישראלים אוהבים לשטוף את הבית והרבה. אין כמעט מדינה בעולם בה הדירות נשטפות עם כל כך הרבה מים. עכשיו עץ ומים לא חברים טובים ולכן, כאשר אתם בוחרים דלת פנים לבית שלכם או כמה דלתות, שימו לב שהן תהייה מהסוג הפולימרי שיכול לסבול מים או מסגסוגת של מתכת. אלה הן דלתות שלא "מתרגשות" ממים ולא קורה להן שום דבר. הן לא סופגות לחות ולא מתעוותות. דלתות פולימריות עשויות מחומר מעבדה שהוא תערובת של חומרים פלסטיים ועץ. החומר הזה לא סופח נוזלים, לא מתנפח ולא מתקלף וזה בדיוק מה שאתם צריכים בבית הישראלי. דלת פנים כזו היא כמובן אידיאלית לחדר הכי רטוב בבית- האמבטיה.