דלג לתוכן המרכזי
Skip Navigation Linksדלתות שריונית > מגזין הדלתות> דלת כניסה - ומעליה גגון
אם אתם רוצים לשמור על דלת הכניסה שלכם, מוטב שתתקינו מעליה גגון. למרות שמדובר במותג של דלת כניסה עמידה למים, עדיין אין זה אומר שכל הממטרים הגדולים של החורף, צריכים לחבוט בה. היא אומנם מפלדה ולא יקרה לה כלום אבל, היא תאבד מהצבע שלה, ותיראה מוזנחת. אסור לכם להגיע למצב כזה, משום שדלת הכניסה שלכם מעידה עליכם כבני אדם. האם יצא לכם לעבור ליד בתים פרטיים ולראות וילה נהדרת מתנשאת והדורה, אבל מישהו שכח להחליף את הדלת? זה קורה בעיקר בישובים כפריים בהם שמים דגש על הקמת הגינה, סלילת אבני המדרך בכניסה, על התקנת החנייה, אבל בוחרים בדלת הכי סטנדרטית שיש, שאין בה שום דבר מיוחד רק בגלל המיגון שלה. זה בדיוק הרגע לציין כי היום אנשים דורשים לא רק דלת בטוחה וחזקה, עמידה בפני פורצים, אלא גם דלת יפה. מצד אחד יש אנשים שחושבים על זה ומצד שני יש אנשים שמזניחים את זה.

ממי קונים דלת כניסה טובה?

כמעט בכל תחום יצרני בארץ יש כל מיני רמות ייצור. אם אתם רוצים ללכת על הכי טוב ומחפשים דלת כניסה באיכות גבוהה, לא רק ברמת החסינות שלה אלא גם ברמת העיצוב, המקום לעשות את זה הוא אצל היצרניות הגדולות והידועות בארץ. יש גם מוצרים מיבוא , אבל אפשר לומר כי חלקם כלל לא מתאים למזג האוויר הישראלי, ואם אתם רוצים למצוא דלת כניסה מעולה, זה חייב להיות רק כחול לבן. אין כמו היצרנים הישראלים שמטיבים להכיר את התנאים בהן שוהה דלת, ומאיזה חומרי גלם היא צריכה להיות עשויה, כדי לשרוד במזג האוויר שבחוץ. לכן דלת כניסה קונים רק אצל יצרן שיודע לספר לכם מהם היתרונות שלה וגם מוכיח לכם זאת.

היזהרו מפערי מחירים גדולים

כמו בכל דבר רף המחירים של דלת כניסה או דלתות פנים, דומה בכל חברות המותגים השונים. כאשר מישהו מציע לכם לכאורה דלת איכות במחיר ממש זול, תיזהרו שלא תקנו חתול בשק. דלת זה דבר שצריך להחזיק מעמד. היא צריכה לעמוד בגשם וברוח, ובשמש היוקדת ולא להתנפח ולא לספוג לחות, לא לאבד מהצבע שלה וגם להיות מספיק בטוחה עם מנגנון יעיל בפני גנבים ופורצים. לכן מחיר נמוך של דלת ביטחון צריך לעורר בהם חשד שלא מדובר בדלת איכותית. דלת כניסה איכותית בדרך כלל מסומנת במדבקות יצרן שונות, מהם אתם יכולים ללמוד על היתרונות שלה מכל הבחינות. צבועה בתנור, מנגנון בטיחותי. יש פירוט של המנגנון ואיך זה עובד. היצרן נותן לכם את כל המידע על הדלת המסוימת הזו.

מותג דלת כניסה זה איכות

חשוב לומר כי מותג לא גדל על העצים ואם הוא הגיע למצב שהוא נדרש, ואנשים מוכנים לשלם עליו יותר ממה שהם משלמים על מוצרים מקבילים לו, כנראה שהוא שווה את זה. דלת כניסה זה אותו סיפור. יש דלת כניסה שנראית נהדר, אבל בגשם הראשון מתחילה לחרוק, פתאום היא גם עלולה לא להיסגר טוב, המנגנון של הנעילה מחליד והדלת מאבדת צורה. ברור שבמקרה כזה מדובר בדלת נחותה שקניתם במחיר מבצע או אצל מישהו שמייצר דלתות כניסה אבל פשוטות מאוד. חשוב לומר כי מעבר לכך שדלת כניסה צריכה להיות מפלדה ובעלת מנגנון מספיק מורכב שגנבים לא יוכלו לפרק מהר, חשוב מאוד גם שהיא תהיה איכותית כי היא חשופה לכל פגעי מזג האוויר, שלא לדבר על כך שהיא צריכה לעמוד חסינה מול גנבים.