דלג לתוכן המרכזי
Skip Navigation Linksדלתות שריונית > מגזין הדלתות> דלתות כניסה מעוצבות - הכל מתחיל בבחירה
יש היום בארץ הרבה מאוד בתים פרטיים. בישובים כפריים בפריפריה וגם במושבים, שכונות יקרות כמו רמת השרון ועוד. במקומות הללו יש וילות וקוטג'ים מרהיבים במיוחד, המגשימים את חלומם של בעלי הבית. הם בונים את הבתים שהם רוצים לחיות בהם, עם העיצוב שהם אוהבים כולל הטעם והסגנון. הם מכניסים לתוך הבית זהה את כל החלומות והרצונות. החל מעיצוב של החלל, עד הפרופיל אלומיניום הבלגי של החלונות בסלון. אם תיכנסו להיום לבתים חד קומתיים כאלה, תגלו שבכל כניסה מותקנת דלת כניסה מעוצבת ומהודרת, המבטאת את המגמה העכשווית של דלתות כניסה מעוצבות ומעניינות. לדלתות כניסה מעוצבות, יש את כל המנגנון הבטוח של דלתות מוגנות ומאסיביות, אבל הין גם מעוצבות, כי היום כל דלת כניסה היא כמו תכשיט.

התאמה של דלת לסגנון הבית- דלתות כניסה מעוצבות

לכל בית יש את סגנון העיצוב שלו. זה בא לידי ביטוי בתוך הבית, וזה בא לידי ביטוי גם במה שקורה בחוץ. אפילו ההחלטה על הגינה והחצר בחוץ, מבטאים את טעמם של בעלי הבית. האם יש פטיו או לא? איזה סוג של גינה להקים. האם תהיה זו גינה טרופית או גינה ים תיכונית ואולי גינה עם סלעים ומזרקה. יש אין סוף אפשרויות שיביעו את העיצוב אליו רוצים להגיע בעלי הבית. כאשר בוחרים היום דלתות צריך להבין, הן כל כך יפות ומיוחדות שהלקוחות מתאימים אותן לעיצוב ולסגנון של הבית. כאשר מדובר בליין של דלתות כניסה מעוצבות, יש צורך להתאים אותן ראשית בגודל של הכניסה ולכן אפשר לעשות הזמנה מיוחדת של דלת בגודל המתאים לפתח, ומצד שני צריך לחשוב גם על העיצוב שלהן. עד כמה הן מתאימות לחצר מבחינת מרקם, חומרי גלם. ומהו הצבע הכי מתאים של דלת כניסה שיזרום עם הצבעים של הגינה או החצר. היום יש דלתות כניסה בצבעים רבים ומיוחדים כמו צהוב, אדום, חום, כחול, ירוק ועוד וכל אחד יכול להתאים לבית את דלת הכניסה שלו.

כניסה אופנתית לכל משרד

כל משרד היום מנסה להעניק לחלל שבו, צביון ביתי. זה מתחיל מרכישה של ריהוט שהוא לא לגמרי משרדי ויש לו טאץ' ועיצוב, בגוונים ובעיצובים שמתאימים גם לבית. וזה עשוי להסתיים בדלת כניסה מרשימה למשרד של חברת הייטק, משרדי ההנהלה של חברה גדולה ועוד. היום דלתות כניסה מעוצבות, הן חלק מהלוק של כל משרד, שבהחלט מעוניין לתת לעובדים להרגיש בנוח, ולכן רהיטי המשרד היום דומים כמה שיותר לרהיטים של בית, וזה בא לידי ביטוי גם בדלת הכניסה. דלתות כניסה מעוצבות מקדמות היום אורחים בחברות גדולות. זוהי כניסה אופנתית לכל הדעות והיא גם מרשימה וגם עשויה לבטא את טעמם של בעלי החברה. ליצור חלל עבודה כמה שיותר מעוצב וכיפי.

דלתות כניסה מעוצבות באולמות וגני אירועים

בכל גן אירועים או מסעדה או אולם אירועים, מתקינים היום דלתות כניסה מעוצבות. אלה מקבלות את פני האורחים בצבע מיוחד, דגם ייחודי ואף דלתות מעוצבות עם אלמנטים של אלומיניום או דלת מיוחדת מעשי ידי נפח אומן. הדלתות הללו מזכירות את הדלתות של הטירות והארמונות באירופה, ומשם באמת שאובה כל ההשראה של האמנים אשר מכינים אותם בעבודת יד. הישראלים אגב מאוד אוהבים את הדלתות הענקיות והמרשימות האלה גם בבתים שלהם, כי זה נותן להם הרגשה שהם חיים בתוך ארמון ומי לא רוצה להרגיש שהארמון הזה זה הבית שלו...