דלג לתוכן המרכזי
Skip Navigation Linksדלתות שריונית > מגזין הדלתות> דלתות אקוסטיות לבית ליד כביש
בית הוא מקום שאמור לשרת אותנו, להשרות עלינו מנוחה ולתרום לרוגע הפנימי שלנו. לפיכך תארו לעצמכם שאתם גרים בבית ליד כביש, ואפילו ראשי כלומר, גם ביום וגם בלילה יש בו תנועה של מכוניות, וכל הרעש הזה חודר אליכם הביתה ומפריע לכם. אחד הדברים שבית כזה חייב הוא דלתות אקוסטיות, אלה דלתות שיש בתוכן בידוד מיוחד אשר הופך אותם לדלתות תרמיות. הן גם אקוסטיות וגם שומרות על הטמפרטורה בתוך החלל בחורף וגם בקיץ. אבל מלבד זה שהן אקוסטיות הן חייבות להיות גם איכותיות. יש כל מיני פרמטרים שאתם צריכים לשים לב אליהם כאשר אתם רוכשים דלת בכל מיני רמות. חומרי הגלם מהם עשויים דלתות פנים, נוצרו אחרי מחשבה ומחקר רבים, זאת על מנת לתת להם חוסן ועמידות בתנאים שונים של טמפרטורה בקור וחום וכן עמידות בפני רעשים חזקים.

דלתות אקוסטיות- גם נגד טרמיטים ולחות

דלתות אקוסטיות יעילות גם כדלתות שלא נפגעות מלחות ורטיבות כמו דלתות עץ. בנוסף מכיוון שהן לא נרטבות וסופגות לחות, לא נמשכים אליהן מזיקים או טפילים שונים, והן שומרות על מראן. צבען אינו דוהה, הן לא מתנפחות, לא מתעוותות ולא נסדקות בשל כך. בנוסף הן לא מפיצות ריח של טחב בבית, כמו שקורה עם דלתות עץ אשר נרטבות וזה קורה הרבה בגלל תחזוקת בית ושטיפת רצפות. הדלתות האופטימליות הן אלה העשויות מסגסוגת מתכת, הן חסינות, מחזיקות מעמד ונעשות מחומרי גלם איכותיים מאוד. לדלתות אקוסטיות, יש סמל של בידוד תרמי ואקוסטי. לתוכן מוזרק חומר בידוד העשוי מפוליאוריטן מוקצף. הן מבטיחות בידוד ממעבר של קור וחום עד לפער של 25 מעלות, ומונעים רעשים מיותרים.

דלתות אקוסטיות בכל משרד

דלתות אקוסטיות הן מוצר מבוקש בכל משרד. יש מקומות עבודה, כמו למשל חברות הייטק ועוד, אשר הדברים הנאמרים שם לעתים הם די מסווגים. דלתות אקוסטיות הן הפתרון המתאים לחלל עבודה שיש בו משרדים לעובדים ואשר את הנאמר בתוכם, רוצים לשמור בין הקירות. לא כל הדלתות הן אקוסטית ולכן כאשר רוצים לרכוש דלתות שימנעו מעבר של מידע ממקום למקום בתוך המשרד כמובן שצריך לשקול רכישה של דלתות עם בידוד. אפשר להתקין דלת כזו בכניסה לחדר הישיבות, בכניסה של חדר המנהל ועוד. בבנקים רבים במשרדו של המנהל מותקנת דלת אקוסטית כי את מה שנאמר בין כתלי החדר הזה באמת אין איש שצריך לשמוע. כמו כן כאשר מדובר בבניין משרדים בו שוכנות חברות שונות ולעתים מתחרות זו בזו, ריגול תעשייתי יכול להיות גם בין השאר, האזנה לשיחות בתוך המשרד, אבל כאשר יש דלת אקוסטית בכניסה למשרד, אף זר לא יוכל לשמוע שום דבר.

דלתות אקוסטיות בחדרי חזרות

דלתות אקוסטיות הן מוצר מבוקש בכניסה לחדרי חזרות. הן מצליחות ליצור שקט בחלל עצמו, וגם מה שקורה בחדר לא יוצא החוצה. דלתות כאלה גם חוסמות רעשים מבחוץ, שזה אחד הדברים שעלולים להפריע להקלטות בתוך החדר עצמו. ובכלל- אם למשל יש בחדר החזרות כמה חדרים להקלטה, הרי שברור שצריך דלת אקוסטית בכל מקום כזה בנפרד כדי שהרעשים לא יעברו ממקום למקום. לסיכום: דלתות אקוסטיות הן הדור החדש של דלתות פנים ודלתות כניסה. הן מצטיינות בבידוד אקוסטי וגם בבידוד תרמי. זהו הדור החדש של הדלתות שנמצא היום בכל בית הן כדלתות פנים והן כדלתות כניסה.