דלג לתוכן המרכזי
Skip Navigation Linksדלתות שריונית > מגזין הדלתות> דלתות פנים במבצע - איך בוחרים?
דלתות פנים מודרניות ואיכותיות, בהחלט יכולות לעלות לא מעט. אין שום בעיה עם זה על איכות צריך לשלם, אבל לעתים יש גם דלתות פנים במבצע ומשתלם מאוד לאתר אותן ברשת. הדבר הראשון שאתם צריכים לעשות זה להקליד בשאילתה של גוגל את המשפט "דלתות פנים במבצע" ואז יעלו לכם אתרים ומודעות רלבנטיות הכוללות את מילות החיפוש האלה. כך תוכלו להגיע אל היצרנים והמשווקים המובילים, לעיין בקטלוג הדלתות שלהם, ומומלץ גם לבקר באולם התצוגה ולהתרשם מקרוב ממגוון הדלתות. יש היום דלתות מעץ בסגנונות שונים, דלתות מסגסוגת של מתכת, דלתות אלומיניום, דלתות הזזה ועוד.

דלתות פנים במבצע הזזה...

בשנים האחרונות עשו קאמבק גדול דלתות הזזה שבעבר הותקנו בהרבה מאוד בתים, ובעיקר בחדרים קטנים מתוך מחשבה על חיסכון במקום עבור דלת רגילה שהכנפיים שלה תופסות מקום. היום רבים רוכשים דלתות הזזה על תקן של דלתות פנים לחדרים הקטנים בבית, ומלבד זאת מראן המעוצב עושה חשק להתקין אותן בלי שום סיבה מיוחדת במינה. יש דלתות הזזה לכיס שנפער בקיר לצורך כך, ופתיחתן סמויה מהעין, הדלת פשוט נכנסת לתוך כיס. יש דלתות הזזה בלי כיס, חלקות ושקטות שזזות בלי לעשות אפילו טיפת רעש. הרבה מהלקוחות שצריכים דלתות פנים רוכשים אותן כדלתות הזזה. זה גם חוסך במקום וזה גם מאוד יפה וכאשר מחפשים דלתות פנים במבצע שגם דלתות הזזה. מרווחים פעמיים!

דלתות פנים מעוצבות

עולם הדלתות עבר מהפכה רצינית. יש היום דלתות פנים מעוצבות ובגוונים יפים ומיוחדים. במשך שנים אנשים רכשו והתקינו בבתיהם, דלתות בצבע לבן או מעץ. הסוגים הללו נמכרים גם היום, אבל אם תיכנסו לקטלוג דלתות של יצרנית ומשווקת מובילה, תגלו דלתות פנים שהם עולם שלם של עיצוב, חומרי גלם וצבעים שהופכים בעצמם לסוג של רהיט בבית. יש דלתות חלקות או עם דוגמה, יש דלתות עם חלון, עם אלמנטים עיצוביים מאלומיניום והצבעים, מכל צבעי הקשת החל מצבעי אדמה, דרך פלטת הירוקים, כחולים, גווני לימון ותכלת ירוק. היום דלת מעוצבת היא חלק מהסגנון של כל בית, והתפקיד שלה התרחב מעבר לכך שהיא מהווה חיץ בין חלל לחלל, היא פשוט תכשיט.

דלת לחדר שינה

חדר שינה הוא המקום הכי אינטימי בבית. אנשים נכנסים לחדר שינה כדי להירגע ולנוח, לחשוב, לקרוא וגם לחלום. חשוב מאוד שדלת חדר השינה תהיה שקטה ולא תיטרק בצורה מרעישה כי זה בהחלט עלול להפריע לשוהים בחדר השינה. דלת של חדר שינה אפשר לבחור מתוך מגוון רחב של דלתות פנים. אפשר לבחור בדלת בצבע שנהב עם חלון או עם פרזול מעניין או דלת בצבע חום או אדמדם, תלוי מה קורה מסביב מבחינת עיצוב. האם יש מסדרון ממנו מגיעים אליה ואם כן, האם הוא מעוצב ובאיזה סגנון. דלת חדר השינה יכולה להיות חלק מהסגנון והצבע הכללי או להיות משהו אחר לגמרי.

דלת לחדר ילדים- דלתות פנים בצבעים עליזים

חדר ילדים הוא בדרך כלל החדר הכי עליז בבית מבחינת הצבעים. תמיד יש בו צעצועים, ספרים והרבה צבעים אשר מתערבבים יחד ויוצרים מין מחזה ילדותי, צבעוני ומלבב. אם אתם מחפשים דלת לחדר ילדים, מוטב שתלכו על דלת בצבע עליז ממש כמו החדר של הילדים, דלת שיש לה נוכחות עיצובית אבל שיהיה לה צבע ילדותי נחמד. לחדר נסיכות אפשר לבחור בדלת בצבע ורוד, לחדר של בנים אפשר לבחור בצהוב, ירוק, כחול ואפילו חום. ובעיקר תחשבו על האיכות של הדלתות כי דלתות פנים לא קונים כל שנה.