דלג לתוכן המרכזי
Skip Navigation Linksדלתות שריונית > מגזין הדלתות> דלתות אלומיניום- הכי אצילי !
אלומיניום הוא חומר אצילי שנכנס אט אט לכל בית באופנים שונים. יש היום דלתות אלומיניום, ריהוט אלומיניום ולא רק לגן או למרפסת, רהיטי סלון, מסגרות של אלומיניום לרהיטים אחרים ועוד. אלומיניום משדר יוקרתיות. הוא תמיד נראה מבריק והוא לא דוהה ולא מאבד מהגוון שלו. כאשר רוכשים דלתות אלומיניום לתוך הבית, חשוב להבין כי יש להן כמה וכמה תפקידים. ראשית הן מבודדות מפני חום וקור, שנית הן גם אקוסטיות, כך שניתן בהחלט להתקין אותן בכניסה לחדר של הבן המתופף או החצוצרן. אפשר גם להזמין דלתות כניסה מאלומיניום, דלתות למשרד ועוד.

דלתות אלומיניום למשרד- שיא היוקרה

בעולם של מותגים, גם מראה המשרד הפך למותג, ואין כמעט בעל משרד שלא נעזר בשירותיו של אדריכל או מעצב פנים כדי לעצב את המשרד שלו באופן ההולם את התחום העסקי שלו, וגם כדי שיהיה נעים לשהות בו. חשוב לומר כי אנשים עובדים היום שעות ארוכות, הרבה יותר ממה שעבדו פעם, ואם בעבר משרדים היו החלק הזניח של העיצוב, ובעלי המשרדים שמו דגש על עיצוב הבית, היום כולם מבינים שמראה המשרד הוא גם כרטיס הביקור שלו, ומשקיעים בעיצוב שלו. יש היום מגמה במשרדים, לפתוח את החלל תוך ביטול כל קירות הגבס, ויצירת חלל אחד גדול ורחב, וגם עיצוב קצת כמו בית, שיהיה נוח וחמים. דלתות אלומיניום במשרד יכולות להיות כמסגרות לדלת זכוכית לחדרו של המנכ"ל, לחדר הישיבות ועוד.

דלתות פנים חסינות ודוחות טרמיטים

כשיש לכם דלתות אלומיניום, אתם יכולים להיות בטוחים שלא יקרה להן כלום, אם תשטפו את הבית שכן, הן לא מגיבות כמו עץ, לא מתנפחות או מרקיבות, ובעצם מהוות את התחליף והפתרון לכל בית. דלתות עץ כדלתות פנים התגלו כמאכזבות לאור כך שאחרי כמה שטיפות בבית, הדלת כבר נפגמה. מהלחות היא עלולה להתנפח וזה גם גורם מושך מזיקים וטרמיטים כאשר יש לכם דלתות פנים מדלתות אלומיניום, אתם יכולים לישון בשקט. מזיקים לא נטפלים לשום מתכת וגם אין עליהן לחות. תוכלו להמשיך ולתחזק את הבית שלכם ברמת הניקיון הנאותה ושום דבר לא יקרה לדלתות האלה.

כניסה מפוארת לחדר ארונות

לחדרי שינה רבים נלווים חדרי ארונות פתוחים עם מדפים. בדרך כלל יש כניסה לחדר הזה שעושה הכי סדר בבית. לא צריך ארון בחדר שינה, יש חדר ארונות ובזה נגמר. כמובן שאי אפשר לעשות את זה בכל בית. זה דורש מקום מיוחד וזה בעיקר קיים בחדרי שינה מאוד גדולים בדירות מאוד גדולות. הכניסה לחדר ארונות חייבת להיות נוחה, ונעימה למראה. דלת זכוכית עם מסגרת אלומיניום או דלתות אלומיניום מעוצבות זה בהחלט עשוי להיות הפתרון האולטימטיבי לחדר כזה ולא רק לא. דלת אלומיניום מושלמת לחדר אמבטיה שסובל הכי הרבה מכל החדרים בבית מרטיבות ולחות. דלת אלומיניום בין הסלון והחצר או הגינה הפרטית זה פתרון מושלם, כך אפשר להסתכל על הנוף וגם ליהנות מההפרדה של דלתות אלומיניום.

האלומיניום נכנס לכל מקום בבית

דלתות אלומיניום זה רק מוצר אחד מאלומיניום שנמצא בבית, אבל החומר האציל הזה חביב מאוד על יצרני מטבחים אשר משתמשים בו לעיצוב מטבחים, כיורים ומשטחי עבודה. הוא משמש גם לייצור ריהוט גן וחצר משום שהוא עומד בכבוד בכל מזג אוויר והתחזוקה של הריהוט הזה נשמרת ומינימלית. בנוסף יש היום גם שולחנות סלון עם מסגרת אלומיניום, פינות אוכל עם מסגרת אלומיניום וזכוכית או כל חומר אחר. השילובים בדרך כלל מרשימים מאוד.